Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

 21.4.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
Stáhnout výsledky

II. LADY - volné sestavy pro začínající gymnastky a NEzávodnice

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.700 8.300 0.000 11.000 2.600 8.850 0.000 11.450 22.450
2. Smíšovská Tereza 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 8.550 0.000 11.050 22.150
3. Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.600 9.000 0.000 11.600 2.500 7.900 0.000 10.400 22.000
4. Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.800 8.550 0.000 11.350 21.950
5. Vybíralová Emílie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.600 8.450 0.000 11.050 2.600 8.150 0.000 10.750 21.800
5. Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.100 8.450 0.000 10.550 2.600 8.650 0.000 11.250 21.800
7. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.700 8.250 0.000 10.950 2.600 8.050 0.000 10.650 21.600
8. Chlubná Hana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 2.500 7.750 0.000 10.250 2.700 8.100 0.000 10.800 21.050
9. Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 7.750 0.000 10.250 20.950
10. Budinská Lucie 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 6.600 0.000 9.600 20.850
11. Komarovová Lucie 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Pohanková 2.500 7.800 0.000 10.300 2.600 7.900 0.000 10.500 20.800
12. Stehlíková Agáta 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 1.800 8.550 0.000 10.350 2.700 6.900 0.000 9.600 19.950
13. Vaneková Tereza 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 1.900 8.100 0.000 10.000 2.600 6.300 0.000 8.900 18.900
14. Švaříčková Ester 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.600 9.200 0.000 11.800 1.900 6.800 2.000 6.700 18.500
15. Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.500 8.250 0.000 10.750 2.000 7.350 2.000 7.350 18.100
16. Šimková Ela 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 1.700 7.150 0.000 8.850 2.100 6.700 0.000 8.800 17.650
16. Fendrichová Aneta 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 2.500 6.450 0.000 8.950 2.600 6.100 0.000 8.700 17.650
18. Rybníčková Anežka 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.600 7.850 0.000 10.450 1.900 6.800 2.000 6.700 17.150
19. Pokorná Markéta 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 1.900 7.800 0.000 9.700 2.000 6.850 2.000 6.850 16.550
20. Zámečníková Adéla 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová 1.300 7.400 0.000 8.700 1.500 4.850 0.000 6.350 15.050

zpět na detail závodu