Na hlavní obsah

Elektronické výsledky závodů




22.1.-23.1.2022 SGZ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata
29.1.2022 SGZ Novoroční pohár družstev ve Frenštátě pod Radhoštěm.
30.1.2022 SGZ Memoriály SHP
26.2.2022 SGM Brněnské kolo 2022
5.3.2022 SGZ Veselský mini cup
19.3.2022 SGZ Malá cena Brna
19.3.2022 SGZ Memoriál Miloše Bortla
26.3.2022 SGZ Jarní závod
2.4.2022 SGM Moravská liga 2022 - I. kolo
2.4.2022 SGZ O Zlatý štít
6.4.2022 SGM Kvalifikační závod ODM 2022
6.4.2022 SGZ Kvalifikační závod LODM Plzeňský kraj
9.4.2022 SGZ Memoriál Evy Bosákové
16.4.2022 SGM, SGZ Kvalifikační závod na LODM2022 Karlovarský kraj
23.4.2022 SGZ SGŽ Kontrolní závod juniorek
23.4.2022 SGZ Trhovosvinenský pohár 2022
23.4.2022 SGZ Pink cup
23.4.2022 SGM Kvalifikační závod na LODM Praha
24.4.2022 SGZ Přebor města Ostravy
24.4.2022 SGZ Bedřichovský ježek -24. ročník
30.4.2022 SGZ 2. nominační závod na LODM - MS kraj
30.4.2022 SGZ O pohár Českých Budějovic
30.4.2022 SGZ Kvalifikační závod na LODM Královéhradecký a Pardubický kraj Východočeský pohár
30.4.2022 SGM SGM Přebor Jihomoravského kraje
30.4.2022 SGM SGM ČOS Oblastní přebor - Morava
30.4.2022 SGM Liberecký pohár + Kvalifikační závod na LODM Liberecký kraj a Královehradecký kraj
1.5.2022 SGZ Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
7.5.-8.5.2022 SGZ Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR
8.5.2022 SGM Májový pohár
14.5.2022 SGZ Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR
14.5.2022 SGM Přebor Středočeského kraje
14.5.2022 SGM SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy
14.5.2022 SGZ Memoriál Karla Parmy
21.5.2022 SGZ Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR
21.5.2022 SGZ Krajský přebor Královéhradeckého kraje - VS
21.5.2022 SGZ Krajský přebor Pardubického kraje - VS
21.5.2022 SGM Kontrolní závod mužů a juniorů
22.5.2022 SGZ Krajský přebor MSK, nepostupové kategorie ve Frenštátě p. R.
22.5.2022 SGZ Krajský přebor Zlínského kraje
27.5.2022 SGM Přebor Zlínského kraje mužů
27.5.2022 SGZ Okresní přebory Znojma
28.5.2022 SGZ Krajský přebor Libereckého a Ústeckého kraje - VS, Jednotlivkyně
28.5.2022 SGZ Přebor Středočeského kraje
28.5.2022 SGZ SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
28.5.2022 SGM SGM Finále Přeboru ČOS
28.5.2022 SGZ Přebor Olomouckého kraje VS
28.5.2022 SGZ Přebor Plzeňského kraje - open VS jednotlivkyně
28.5.2022 SGZ Přebor Karlovarského kraje - VS jednotlivkyně
28.5.2022 SGZ Přebor MS kraje
29.5.2022 SGZ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň
29.5.2022 SGM Přebor jednotlivců a družstev SGM Jihočeského kraje - volné sestavy
29.5.2022 SGM Přebor Olomouckého kraje mužských složek
29.5.2022 SGZ Krajský přebor JMK
2.6.2022 SGM SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev
3.6.-5.6.2022 SGM, SGZ Mistrovství ČR MT
4.6.2022 SGM Přebor Karlovarského kraje
4.6.2022 SGM Přebor Plzeňského kraje
5.6.2022 SGZ Mimi pohár 2022
5.6.2022 SGM, SGZ MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE
10.6.-12.6.2022 SGZ SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)
17.6.-19.6.2022 SGM SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev
18.6.2022 SGZ Čapí závod - rozlučka se sezónou pro nejmenší
26.6.-1.7.2022 SGM, SGZ LODM
10.7.2022 SGZ VT seniorek a KZ
25.9.2022 SGZ Říčanské hvězdičky
1.10.2022 SGZ Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"
8.10.2022 SGZ Gymnastické naděje
8.10.2022 SGZ O cenu Chodska
8.10.2022 SGM Moravská Liga 2022 II.kolo
15.10.2022 SGZ Podzimní mini cup
15.10.2022 SGM XXVII. Memoriál V. Somolíka
16.10.2022 SGZ Klokánkova kapsa
22.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava
22.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy
22.10.2022 SGZ XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
23.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
27.10.2022 SGZ Kvalifikace na OHC
28.10.-30.10.2022 SGZ Mistrovství ČR jednotlivkyň C
3.11.2022 SGM Přebor Olomouckého kraje mužských složek
3.11.2022 SGM Přebor Středočeského kraje VS
4.11.2022 SGM Přebor Zlínského kraje můžu VS1-4
5.11.2022 SGM, SGZ Chebská bradla
5.11.2022 SGM Přebor JMK
5.11.2022 SGM SGM Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje
6.11.2022 SGM Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy
12.11.2022 SGZ Ještědský pohár
17.11.2022 SGZ SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
17.11.2022 SGZ Přebor Moravskoslezského kraje
17.11.2022 SGM SGM Mistrovství ČR (VS1-4)
17.11.2022 SGZ Krajský přebor Ústeckého kraje-liga družstev
17.11.2022 SGZ Přebory Znojma
19.11.2022 SGZ Přebor Zlínského kraje
19.11.2022 SGZ Přebor Středočeského kraje družstev a plnění VS
19.11.2022 SGZ Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev
19.11.2022 SGZ Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev OPEN
19.11.2022 SGZ Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III., IV. a V.liga
19.11.2022 SGZ Krajský přebor Pardubického kraje - II., III., IV. a V. liga
20.11.2022 SGZ Přebor Olomouckého kraje
20.11.2022 SGM Přebor Karlovarského kraje
20.11.2022 SGM Přebor Plzeňského kraje
20.11.2022 SGZ Přebor JMK družstev III.-V. liga
23.11.2022 SGZ JMK - II.liga
26.11.2022 SGZ Krajský přebor Libereckého kraje-liga družstev
26.11.2022 SGZ SGŽ Finále Přeboru ČOS
26.11.2022 SGM Pohár města Rosice
27.11.2022 SGZ Memoriál V. Medové
3.12.2022 SGM SGM Extraliga, I.liga, II. liga
3.12.2022 SGZ Rosická štika