Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 13.5.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.950 0.000 17.950 74.950
2. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.500 0.000 16.500 71.500
3. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.050 0.000 16.050 70.200
4. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.150 0.000 18.150 8.500 7.400 0.000 15.900 9.800 6.850 0.000 16.650 69.750
5. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.400 0.000 17.400 7.800 6.550 0.000 14.350 68.100
6. Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Borovanská 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 8.900 0.000 18.900 8.500 7.900 0.000 16.400 9.000 6.850 0.000 15.850 67.600
7. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.600 0.000 18.600 8.500 5.350 0.000 13.850 9.800 6.900 0.000 16.700 67.000
8. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.900 0.000 17.900 7.500 6.200 0.300 13.400 10.000 6.400 0.300 16.100 65.850
8. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová M+B 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.000 0.000 17.000 8.000 3.350 0.000 11.350 65.050
9. Looney Adelaide 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.800 0.000 16.800 8.500 5.800 0.000 14.300 10.000 5.150 0.500 14.650 64.250
10. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 4.900 0.000 13.400 9.800 6.150 0.000 15.950 64.200
11. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.950 0.000 16.950 8.500 5.900 0.000 14.400 10.000 5.650 0.000 15.650 64.100
12. Kašpárková Delfína 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Brabcová 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.550 0.000 17.550 8.500 5.850 0.000 14.350 10.000 4.900 0.000 14.900 63.850
13. Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.850 0.000 17.850 9.000 5.750 0.000 14.750 9.000 5.300 0.500 13.800 63.550
14. Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková B. 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.400 0.000 16.400 9.000 6.650 0.000 15.650 9.000 5.400 0.000 14.400 63.350
15. Pelikánová Lucie 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 5.500 0.000 14.000 9.000 5.050 0.000 14.050 63.100
16. Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.400 0.000 17.400 7.500 5.450 0.000 12.950 8.800 5.200 0.000 14.000 62.450
17. Janáčková Joanna 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Lucie Pracnová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.150 0.000 17.150 8.300 5.150 0.000 13.450 7.500 4.800 0.000 12.300 61.500
18. Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Morysková B. 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.350 0.000 16.350 7.500 5.350 0.000 12.850 9.000 5.450 0.000 14.450 60.750
19. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B. 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.200 0.000 17.200 7.300 5.250 0.000 12.550 8.000 5.900 0.000 13.900 60.700
20. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.700 0.000 17.700 7.500 5.850 0.000 13.350 6.800 4.250 0.000 11.050 59.100
20. Bultová Luisa 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Brabcová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.950 0.000 16.950 6.300 5.600 0.000 11.900 7.800 4.600 0.000 12.400 59.100
22. Figallová Gabriela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Brabcová 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.800 0.000 15.800 6.300 5.400 0.000 11.700 7.600 4.950 0.000 12.550 56.250
23. Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.900 0.000 16.900 6.500 4.000 0.000 10.500 6.000 5.400 0.000 11.400 55.100
24. Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 10.000 4.100 0.000 14.100 10.000 7.050 0.000 17.050 6.300 4.600 0.000 10.900 8.400 4.200 0.000 12.600 54.650

zpět na detail závodu