Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Jarní pohár

 8.4.2018
 pořadatel: hala gymnázia P. de Coubertina v Táboře
Stáhnout výsledky

mladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok Celkem
1. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany 2.300 9.600 0.000 11.900 1.200 8.800 0.000 10.000 2.000 9.500 0.000 11.500 1.600 9.500 0.000 11.100
2. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.500 9.100 0.000 11.600 0.600 8.500 0.000 9.100 1.900 8.500 0.000 10.400 1.600 9.500 0.000 11.100
3. Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.700 8.700 0.000 11.400 1.200 8.300 0.000 9.500 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 9.200 0.000 10.800
4. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.800 8.850 0.000 11.650 0.600 8.000 0.000 8.600 1.900 9.000 0.000 10.900 1.600 9.000 0.000 10.600
5. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.600 8.700 0.000 11.300 1.200 7.900 0.000 9.100 1.900 8.700 0.000 10.600 1.600 8.700 0.000 10.300
6. Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.600 8.700 0.000 11.300 0.600 7.800 0.000 8.400 1.900 8.400 0.000 10.300 1.600 9.000 0.000 10.600
7. Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.000 8.700 0.000 10.700 1.200 7.900 0.000 9.100 1.300 8.400 0.000 9.700 1.600 9.200 0.000 10.800
8. Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 7.500 0.000 9.300 2.000 7.900 0.000 9.900 1.600 8.300 0.000 9.900
9. Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.900 8.600 0.000 11.500 1.200 8.100 0.000 9.300 2.100 8.100 0.000 10.200 1.600 7.500 0.000 9.100
10. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.800 8.400 0.000 11.200 0.000 8.600 0.000 8.600 1.200 8.300 0.000 9.500 1.600 8.500 0.000 10.100
11. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 2.700 8.300 0.000 11.000 0.600 8.200 0.000 8.800 1.200 8.900 0.000 10.100 1.600 7.800 0.000 9.400
12. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.400 8.600 0.000 11.000 0.000 8.000 0.000 8.000 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 8.700 0.000 10.300
13. Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 2.400 8.900 0.000 11.300 0.600 7.300 0.000 7.900 1.300 7.900 0.000 9.200 1.600 8.400 0.000 10.000
14. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 1.800 9.000 0.000 10.800 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.800 0.000 8.800 1.600 8.200 0.000 9.800
15. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 1.800 8.900 0.000 10.700 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.500 0.000 8.500 1.600 8.200 0.000 9.800
16. Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 2.400 8.500 0.000 10.900 0.000 7.700 0.000 7.700 0.600 7.900 0.000 8.500 0.600 9.000 0.000 9.600
17. Fulei Nazarii Kašíková 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 8.800 0.000 9.400
18. Sycha Šimon Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková 1.200 8.850 0.000 10.050 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 7.300 2.000 5.300 0.600 8.700 0.000 9.300
19. Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
20. Černý Martin 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu