Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

 20.4.2019
 pořadatel: Sportovní hala
Stáhnout výsledky

I. MIMI (2011-2012)

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná Celkem
1. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová 2.500 9.400 0.000 11.900 23.900
2. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková 2.500 9.350 0.000 11.850 23.750
3. Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková 2.500 9.250 0.000 11.750 23.000
4. Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 2.500 8.950 0.000 11.450 22.850
5. Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 2.500 8.850 0.000 11.350 22.800
6. Čechová Viktorie 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.500 8.750 0.000 11.250 22.600
6. Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.500 9.000 0.000 11.500 22.600
8. Hubáčková Laura 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.500 8.450 0.000 10.950 22.500
9. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.350 0.000 11.750 22.400
10. Krumlová Anežka 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M. 2.500 8.450 0.000 10.950 22.150
11. Stojanová Sofie 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.400 8.850 0.000 11.250 22.050
12. Hermanová Elisa 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol. 2.400 8.800 0.000 11.200 21.900
13. Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková 2.500 8.700 0.000 11.200 21.300
14. Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol. 2.500 8.050 0.000 10.550 21.050
15. Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Zeťková M. 2.500 7.950 0.000 10.450 20.950
15. Belžíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Zeťková M. 2.500 8.150 0.000 10.650 20.950
17. Jakimeczková Gabriela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.000 7.450 0.000 9.450 20.600
18. Krejčí Sofie 2011 KSG Znojmo kol. 2.300 8.800 0.000 11.100 20.550
19. Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.300 8.900 0.000 11.200 20.050
20. Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 1.900 7.950 0.000 9.850 19.900
21. Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 8.500 0.000 10.500 19.750
22. Konradová Amálie 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Sochorová, Stadlerová 2.000 8.000 0.000 10.000 19.350
23. Burdová Lucie 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.500 8.050 0.000 10.550 19.300
24. Seifertová Rozálie 2011 KSG Znojmo kol. 2.400 8.150 0.000 10.550 18.600
25. Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo kol. 1.400 6.400 0.000 7.800 16.650

zpět na detail závodu