Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 13.4.2019
Stáhnout výsledky

III.kategorie VS0 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.750 0.000 18.750 56.550
2. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.450 0.000 18.450 55.500
3. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.350 0.000 18.350 55.050
4. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.350 0.000 17.350 54.150
5. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.350 0.000 17.350 53.800
6. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.000 0.000 17.000 53.750
7. Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.300 0.000 18.300 9.600 6.800 0.000 16.400 53.600
8. Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.500 0.000 18.500 9.600 6.850 0.000 16.450 52.750
9. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.500 0.000 17.500 9.600 7.050 0.000 16.650 52.300
10. Povolná Eva 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.400 0.000 17.400 9.600 6.800 0.000 16.400 51.850
11. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 6.850 0.000 16.850 51.100
12. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.900 0.000 16.900 9.200 5.900 0.000 15.100 51.000
13. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.500 0.000 17.500 9.600 5.650 0.000 15.250 50.850
14. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.550 0.000 16.550 50.150
15. Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 9.000 6.500 0.000 15.500 10.000 6.400 0.000 16.400 50.000
16. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.800 0.000 16.800 9.600 6.050 0.000 15.650 49.850
17. Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.000 0.000 18.000 9.000 6.700 0.000 15.700 9.600 5.850 0.000 15.450 49.150
18. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.600 0.000 16.600 9.200 5.300 0.000 14.500 49.100
19. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.200 0.000 18.200 9.000 5.850 0.000 14.850 9.600 6.250 0.000 15.850 48.900
20. Mezerová Zuzana 2011 SG Pelhřimov Průcha 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 4.200 0.000 14.200 8.800 3.600 0.000 12.400 42.250

zpět na detail závodu