Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 9.11.2019
 pořadatel: Jarošovská 743/III
Stáhnout výsledky

VI. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.100 0.000 18.100 74.600
2. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.550 0.000 17.550 73.100
3. Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.000 0.000 18.000 72.750
4. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.250 0.000 17.250 72.150
5. Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.200 0.000 17.200 72.100
6. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.850 0.000 16.850 71.950
7. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.000 0.000 18.000 71.550
8. Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.750 0.000 17.750 71.500
9. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.050 0.000 17.050 71.450
10. Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 8.425 0.000 18.425 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.300 0.000 17.300 70.975
11. Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.450 0.000 16.450 70.900
12. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.600 0.000 17.600 70.600
13. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.900 0.000 16.900 70.250
14. Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.450 0.000 17.450 69.600
15. Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Matušíková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.950 0.000 15.950 69.400
16. Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.000 0.000 17.000 69.350
17. Vachtlová Sára 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.650 0.000 16.650 68.050
18. Másílková Zuzana 2012 TJ Nová Včelnice Němcová,Vaněčková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.050 0.000 18.050 9.000 6.200 0.000 15.200 10.000 6.450 0.000 16.450 67.900
19. Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 5.900 0.000 15.900 67.800
20. Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 5.950 0.000 15.950 67.050
21. Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 5.500 0.000 15.500 66.500
22. Drhová Kristýna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.500 0.000 16.500 66.400
23. Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.000 0.000 17.000 9.000 6.950 0.000 15.950 10.000 6.250 0.000 16.250 66.350
24. Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 5.600 0.000 14.600 8.000 7.950 0.000 15.950 65.850
25. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.450 0.000 16.450 9.200 5.700 0.000 14.900 65.700
26. Dvořáková Klára 2012 TJ Nová Včelnice Němcová,Vaněčková 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 6.350 0.000 16.350 64.700
27. Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.700 0.000 16.700 9.000 4.350 0.000 13.350 10.000 5.850 0.000 15.850 63.750

zpět na detail závodu