Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

 26.10.-27.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

VS3C - mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Vyvlečková 2.800 8.700 0.000 11.500 2.500 8.200 0.000 10.700 3.000 8.350 0.000 11.350 3.100 8.350 0.000 11.450 45.000
2. Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.850 0.000 10.350 3.100 7.650 0.000 10.750 2.900 8.050 0.000 10.950 42.950
3. Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 8.150 0.000 10.650 3.000 7.550 0.000 10.550 3.000 8.150 0.000 11.150 42.900
4. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.900 0.000 9.900 2.900 7.300 0.000 10.200 3.000 8.500 0.000 11.500 42.600
5. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 7.700 0.000 10.200 2.900 7.300 0.000 10.200 3.200 8.050 0.000 11.250 42.500
6. Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.500 6.500 0.000 9.000 3.100 8.250 0.000 11.350 3.000 7.700 0.000 10.700 42.250
7. Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Vyvlečková 2.000 8.950 0.000 10.950 2.400 6.950 0.000 9.350 2.600 8.350 0.000 10.950 3.200 7.750 0.000 10.950 42.200
8. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.300 0.000 9.300 2.800 8.200 0.000 11.000 2.900 8.200 0.000 11.100 42.100
9. Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E. 2.000 9.200 0.000 11.200 2.400 7.650 0.000 10.050 3.000 6.650 0.000 9.650 3.100 8.050 0.000 11.150 42.050
10. Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 7.850 0.000 10.350 3.000 7.650 0.000 10.650 2.900 7.500 0.000 10.400 42.000
11. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.550 0.000 9.050 2.900 8.150 0.000 11.050 2.800 8.400 0.000 11.200 41.950
12. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 7.200 0.000 9.200 2.800 7.650 0.000 10.450 3.000 8.000 0.000 11.000 41.750
13. Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 7.600 0.000 10.100 3.000 7.150 0.000 10.150 2.900 8.100 0.000 11.000 41.600
14. Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 8.600 0.000 11.100 3.100 6.550 0.000 9.650 2.900 7.300 0.000 10.200 41.150
15. Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 7.550 0.000 10.050 3.000 7.800 0.000 10.800 2.900 7.900 0.000 10.800 41.100
16. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.450 0.000 10.450 1.400 8.250 0.000 9.650 3.100 7.000 0.000 10.100 2.700 8.100 0.000 10.800 41.000
17. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 7.200 0.000 9.700 2.900 7.150 0.000 10.050 3.000 8.000 0.000 11.000 40.900
18. Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 7.000 0.000 9.000 3.100 7.800 0.000 10.900 3.000 8.000 0.000 11.000 40.850
19. Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 6.550 0.000 9.050 3.100 7.400 0.000 10.500 3.100 7.500 0.000 10.600 40.750
20. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.400 8.050 0.000 9.450 3.000 6.900 0.000 9.900 3.000 8.200 0.000 11.200 40.700
21. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 6.550 0.000 9.050 1.800 8.100 0.000 9.900 2.800 8.200 0.000 11.000 40.650
22. Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 6.900 0.000 8.900 2.800 7.750 0.000 10.550 3.000 7.650 0.000 10.650 40.500
23. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 7.050 0.000 9.050 3.000 6.350 0.000 9.350 2.700 8.050 0.000 10.750 40.350
24. Pakošová Sára 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.400 0.000 9.400 2.400 7.500 0.000 9.900 2.900 7.700 0.000 10.600 40.250
25. Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 7.000 0.000 9.500 3.000 6.950 0.000 9.950 3.000 7.300 0.100 10.200 40.150
26. Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 7.450 0.000 9.950 3.000 7.000 0.000 10.000 3.000 7.450 0.000 10.450 40.000
27. Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.700 0.000 10.700 1.900 6.450 0.000 8.350 3.100 6.900 0.000 10.000 3.000 7.600 0.000 10.600 39.650
28. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 6.700 0.000 8.700 2.900 7.150 0.000 10.050 3.000 7.150 0.000 10.150 39.450
29. Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 7.100 0.000 8.600 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 7.450 0.000 10.450 39.350
30. Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ziemnioková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 6.800 0.000 9.300 2.200 6.800 0.000 9.000 2.800 7.250 0.000 10.050 39.050
31. Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 5.800 0.000 8.300 3.000 7.200 0.000 10.200 2.800 7.500 0.000 10.300 39.000
32. Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 6.950 0.000 9.450 2.900 6.100 0.000 9.000 3.000 7.750 0.000 10.750 38.900
33. Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 6.650 0.000 8.650 3.100 7.100 0.000 10.200 2.900 6.400 0.000 9.300 38.650
33. Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 6.300 0.000 8.300 3.100 5.850 0.000 8.950 3.000 7.950 0.000 10.950 38.650
35. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 3.750 0.000 6.350 3.100 7.450 0.000 10.550 3.200 7.800 0.000 11.000 38.550
36. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 6.350 0.000 8.950 3.100 6.750 0.000 9.850 2.800 6.650 0.000 9.450 38.500
36. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 6.900 0.000 8.900 2.500 5.650 0.000 8.150 2.900 8.600 0.000 11.500 38.500
38. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 6.200 0.000 8.200 3.100 6.500 0.000 9.600 2.500 8.150 0.000 10.650 38.400
39. Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová 2.000 7.550 0.000 9.550 1.400 6.100 0.000 7.500 3.000 7.700 0.000 10.700 2.900 7.650 0.000 10.550 38.300
40. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 6.150 0.000 8.150 3.000 6.800 0.000 9.800 2.900 7.050 0.000 9.950 38.150
41. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.500 6.800 0.000 8.300 2.500 6.800 0.000 9.300 2.900 7.400 0.000 10.300 38.100
42. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 3.950 0.000 6.450 3.100 8.100 0.000 11.200 3.000 7.150 0.000 10.150 38.050
43. Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 7.100 0.000 9.100 1.500 6.300 0.000 7.800 3.100 7.600 0.000 10.700 2.800 7.600 0.000 10.400 38.000
44. Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna 0.800 8.900 0.000 9.700 1.900 6.750 0.000 8.650 2.200 7.350 0.000 9.550 2.900 7.150 0.000 10.050 37.950
45. Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.600 0.000 10.600 1.900 5.750 0.000 7.650 2.400 7.400 0.000 9.800 2.800 7.050 0.000 9.850 37.900
45. Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 6.450 0.000 8.450 2.500 8.400 0.000 10.900 3.100 6.000 0.000 9.100 2.900 6.550 0.000 9.450 37.900
45. Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.000 7.400 0.000 9.400 1.300 6.500 1.000 6.800 2.900 8.000 0.000 10.900 2.900 7.900 0.000 10.800 37.900
45. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 6.100 0.000 8.100 2.600 6.750 0.000 9.350 2.900 7.450 0.000 10.350 37.900
49. Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E. 2.000 6.800 0.000 8.800 1.400 6.450 0.000 7.850 3.100 7.450 0.000 10.550 3.000 7.650 0.000 10.650 37.850
50. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.000 0.000 10.000 1.500 6.650 0.000 8.150 2.300 6.750 0.000 9.050 3.000 7.400 0.000 10.400 37.600
51. Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Kalmusová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.500 6.150 0.000 7.650 2.200 7.200 0.000 9.400 2.600 7.200 0.000 9.800 37.300
52. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 6.200 0.000 8.700 2.400 5.800 0.100 8.100 3.100 6.850 0.000 9.950 37.200
53. Čajánková Liliana 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 7.750 0.000 9.750 1.500 6.900 0.000 8.400 3.000 5.600 0.000 8.600 2.600 7.800 0.000 10.400 37.150
53. Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Spěváčková 2.000 7.650 0.000 9.650 1.400 6.200 0.000 7.600 2.900 6.700 0.000 9.600 2.500 7.800 0.000 10.300 37.150
55. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 6.200 0.000 8.200 2.900 6.850 0.000 9.750 3.000 5.900 0.000 8.900 37.050
56. Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 7.600 0.000 9.600 1.400 6.750 0.000 8.150 2.400 6.450 0.000 8.850 2.900 7.350 0.000 10.250 36.850
57. Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 6.650 0.000 8.650 2.800 5.000 0.000 7.800 3.000 7.300 0.000 10.300 36.550
58. Havlová Simona 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Spěváčková 2.000 6.600 0.000 8.600 1.500 6.900 0.000 8.400 2.900 7.200 0.000 10.100 2.300 7.050 0.000 9.350 36.450
59. Stejskalová Adriana 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.400 5.150 0.000 6.550 2.900 5.750 0.000 8.650 3.100 7.350 0.000 10.450 35.900
60. Rosová Vanesa 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 7.500 0.000 9.500 1.500 6.900 0.000 8.400 3.100 5.600 0.000 8.700 2.300 7.200 0.300 9.200 35.800
60. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.350 0.000 8.850 2.000 5.300 1.000 6.300 2.700 7.800 0.000 10.500 35.800
62. Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 6.550 0.000 8.550 2.600 5.500 0.000 8.100 3.100 5.750 0.000 8.850 2.800 7.200 0.000 10.000 35.500
63. Doubravská Agáta 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 7.500 0.000 9.500 1.400 6.100 0.000 7.500 1.900 7.100 0.000 9.000 2.900 6.450 0.000 9.350 35.350
64. Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.900 7.050 0.000 8.950 2.900 3.900 0.100 6.700 2.400 6.950 0.000 9.350 35.200
65. Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 5.150 0.000 7.150 2.400 5.800 0.000 8.200 2.400 7.300 0.000 9.700 35.150
66. Švédová Anna Marie 2010 TJ Šumperk Anežka Pukyšová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.500 6.450 0.000 7.950 2.500 4.750 0.000 7.250 2.800 7.300 0.000 10.100 34.950
67. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 6.400 0.000 8.400 3.000 5.200 0.000 8.200 2.400 6.550 0.000 8.950 34.900
68. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova 2.000 8.000 0.000 10.000 1.400 7.150 0.000 8.550 2.600 4.550 0.000 7.150 3.000 6.050 0.000 9.050 34.750
69. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E. 2.000 7.700 0.000 9.700 1.400 6.000 0.000 7.400 2.900 5.200 0.100 8.000 2.800 6.600 0.000 9.400 34.500
70. Giňová Vanesa 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 7.800 0.000 9.800 1.300 5.600 1.000 5.900 2.300 6.900 0.000 9.200 2.900 6.250 0.000 9.150 34.050
71. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 2.000 8.650 0.000 10.650 0.900 6.450 0.000 7.350 2.200 4.300 0.000 6.500 2.900 6.550 0.000 9.450 33.950
71. Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.400 6.100 1.000 6.500 2.300 5.950 0.000 8.250 2.800 6.150 0.000 8.950 33.950
73. Jeništová Kristýna 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 6.150 1.000 6.650 1.700 5.450 0.000 7.150 2.300 7.350 0.000 9.650 33.350
74. Doležalová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.000 8.650 0.000 10.650 1.400 5.800 0.000 7.200 2.800 3.750 0.000 6.550 2.900 5.750 0.000 8.650 33.050
75. Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.000 0.000 9.000 1.400 4.850 0.000 6.250 2.900 5.800 0.000 8.700 2.700 5.900 0.000 8.600 32.550
76. Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová 2.000 6.600 0.000 8.600 1.300 5.900 1.000 6.200 0.700 6.550 0.000 7.250 2.300 5.500 0.000 7.800 29.850
77. Kolovratová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.000 7.550 0.000 9.550 2.600 2.400 0.000 5.000 2.900 1.700 0.000 4.600 2.900 5.300 0.000 8.200 27.350
78. Sieglerová Barbora 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.250 0.000 8.650 0.500 5.650 1.000 5.150 1.500 6.300 1.000 6.800 20.600

zpět na detail závodu