Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

 26.10.-27.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

VS6C - ženy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 2.800 8.800 0.000 11.600 2.500 8.250 0.000 10.750 3.100 7.650 0.000 10.750 3.200 8.350 0.000 11.550 44.650
2. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová 2.800 8.700 0.000 11.500 2.600 7.850 0.000 10.450 2.600 7.900 0.000 10.500 3.100 8.100 0.000 11.200 43.650
3. Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková 2.800 8.950 0.000 11.750 2.500 7.750 0.000 10.250 3.200 7.300 0.000 10.500 3.200 7.700 0.000 10.900 43.400
4. Beránková Kristýna 1998 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 8.000 0.000 10.500 3.200 7.900 0.000 11.100 3.100 7.350 0.000 10.450 43.100
5. Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 8.350 0.000 10.850 2.900 8.050 0.000 10.950 3.100 7.400 0.000 10.500 42.650
6. Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková 2.800 8.600 0.000 11.400 2.600 8.000 0.000 10.600 3.100 6.900 0.000 10.000 2.900 7.700 0.000 10.600 42.600
6. Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava Spickova 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 7.350 0.000 9.850 3.000 8.000 0.000 11.000 3.100 7.550 0.000 10.650 42.600
8. Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.000 8.750 0.000 10.750 2.400 7.100 0.000 9.500 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 8.050 0.000 11.050 42.350
9. Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.500 0.000 11.300 2.500 6.350 0.000 8.850 3.000 7.800 0.000 10.800 2.900 7.750 0.000 10.650 41.600
10. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.650 0.000 11.450 2.500 7.450 0.000 9.950 2.300 7.050 0.000 9.350 2.800 7.950 0.000 10.750 41.500
11. Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling 2.000 8.950 0.000 10.950 2.700 6.650 0.000 9.350 3.200 7.650 0.100 10.750 3.000 7.250 0.000 10.250 41.300
12. Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová 2.800 8.250 0.000 11.050 2.600 7.750 0.000 10.350 3.000 5.800 0.000 8.800 3.400 7.250 0.000 10.650 40.850
13. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.200 0.000 11.000 2.600 6.550 0.000 9.150 3.000 7.150 0.000 10.150 3.100 6.950 0.000 10.050 40.350
13. Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling 2.000 9.400 0.000 11.400 2.700 5.900 0.000 8.600 3.100 7.000 0.000 10.100 3.200 7.050 0.000 10.250 40.350
15. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.000 0.000 10.800 2.500 6.650 0.000 9.150 2.800 6.150 0.000 8.950 3.000 7.950 0.000 10.950 39.850
16. Sedláčková Kateřina 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.100 0.000 8.600 2.700 7.500 0.000 10.200 2.900 7.800 0.000 10.700 39.500
17. Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 6.300 0.000 8.800 3.100 6.600 0.000 9.700 3.200 7.500 0.000 10.700 39.300
18. Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.300 0.000 10.300 2.800 6.100 0.000 8.900 3.200 6.150 0.000 9.350 3.200 7.450 0.000 10.650 39.200
19. Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava spicková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 5.800 0.000 8.300 2.900 6.200 0.000 9.100 3.000 6.800 0.000 9.800 37.500

zpět na detail závodu