Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Baby Gym Cup 2019

 20.10.2019
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

přípravka

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.400 9.550 0.000 11.950 2.400 8.850 0.000 11.250 23.200
2. Lusová Emma 2011 TJ Sokol Frýdek Místek Machalová 2.700 9.200 0.000 11.900 2.800 8.400 0.000 11.200 23.100
3. Chaloupková Eliška 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol. 2.300 9.200 0.000 11.500 2.500 8.550 0.000 11.050 22.550
4. Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 2.400 9.150 0.000 11.550 2.500 8.450 0.000 10.950 22.500
5. Krejčířová Nikol 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol. 2.300 9.300 0.000 11.600 2.500 8.250 0.000 10.750 22.350
6. Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí 2.600 8.500 0.000 11.100 2.500 8.500 0.000 11.000 22.100
7. Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová 2.400 9.000 0.000 11.400 2.000 8.450 0.000 10.450 21.850
8. Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.400 8.400 0.000 10.800 21.800
9. Frydrychová Tereza 2012 GK Vítkovice Mamčařová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.400 8.400 0.000 10.800 21.750
10. Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.300 8.500 0.000 10.800 2.500 8.400 0.000 10.900 21.700
11. Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol. 2.300 8.900 0.000 11.200 1.900 8.300 0.000 10.200 21.400
12. Smolíková Anita 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.400 8.200 0.000 10.600 2.400 8.300 0.000 10.700 21.300
12. Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 2.400 8.700 0.000 11.100 2.500 7.700 0.000 10.200 21.300
14. Matějková Dominika 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.900 8.450 0.000 10.350 2.800 7.450 0.000 10.250 20.600
15. Krčmářová Viktorie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.400 7.650 0.000 10.050 1.900 8.200 0.000 10.100 20.150
16. Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Buryová, Štelclová, Asenová 2.400 9.100 0.000 11.500 1.900 8.700 2.000 8.600 20.100
17. Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.400 8.900 0.000 11.300 1.900 8.450 2.000 8.350 19.650
18. Dušková Marie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.900 8.000 0.000 9.900 2.000 7.250 0.000 9.250 19.150
19. Kobzová Marie 2012 GK Vítkovice Mamčařová 1.900 8.250 0.000 10.150 1.800 8.300 2.000 8.100 18.250
20. Villano Aneta 2012 SK UP Olomouc 2.300 8.150 0.000 10.450 1.800 7.750 2.000 7.550 18.000
21. Klimšová Žofie 2012 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 7.100 0.000 9.600 1.900 8.450 2.000 8.350 17.950
22. Špinková Nela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol. 2.300 8.200 0.000 10.500 1.400 7.450 2.000 6.850 17.350

zpět na detail závodu