Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 17.11.2019
 pořadatel: Č.Budějovice
Stáhnout výsledky

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko Pavel 0.500 9.550 0.000 10.050 0.500 9.600 0.000 10.100 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 9.500 0.000 9.500 0.500 8.800 0.000 9.300 57.750
2. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 9.650 0.000 9.650 0.500 10.000 0.000 10.500 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.900 0.000 8.900 57.400
3. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.500 9.100 0.000 9.600 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.200 0.000 9.200 55.450
4. Maxa Jan 2010 Merkur ČB Stráský 0.500 9.150 0.000 9.650 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.140 0.000 9.140 0.000 9.100 0.000 9.100 54.840
5. Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský 0.500 9.000 0.500 9.000 0.500 7.900 0.000 8.400 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 54.400
6. Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Stráský 0.500 8.150 0.000 8.650 0.500 9.000 0.000 9.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.100 0.000 8.100 53.700
7. Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M. 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.170 0.000 8.170 0.000 8.200 0.000 8.200 51.570
8. Chládek Petr 2010 Merkur ČB Stráský, Tomaschko L. 0.000 7.050 0.000 7.050 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 9.340 0.000 9.340 0.000 8.500 0.000 8.500 51.340
9. Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Stráský, Tomaschko L. 0.500 7.600 0.000 8.100 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.200 0.000 8.200 50.770
10. Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.700 0.000 8.700 50.600
11. Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 50.500
12. Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.740 0.000 8.740 0.000 8.500 0.000 8.500 50.440
13. Dvořák Tomáš 2010 Merkur ČB Stráský, Tomaschko L. 0.000 6.150 0.500 5.650 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.100 0.000 9.100 50.100
14. Hejna Petr 2011 Merkur ČB Stráský, Tomaschko L. 0.500 7.700 0.500 7.700 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 49.000
15. Hejna Lukáš 2011 Merkur ČB Stráský, Tomaschko L. 0.500 6.300 0.000 6.800 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.600 0.000 8.600 48.750
16. Pekarovič Jakub 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.700 0.000 8.700 48.750
17. Alfréd Maléř 2013 Merkur ČB Stráský 0.000 8.100 0.500 7.600 0.000 5.900 0.000 5.900 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 48.100
18. Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.700 0.000 8.700 47.500
19. Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.000 7.550 0.500 7.050 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 6.250 0.000 6.250 0.000 8.170 0.000 8.170 0.000 7.300 0.000 7.300 43.670
20. Horák Tomáš 2010 Merkur ČB Stráský 0.000 7.650 0.500 7.150 0.000 6.200 0.000 6.200 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.100 0.000 8.100 42.000
21. Donát Matyáš 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.000 6.950 0.500 6.450 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 3.500 0.000 3.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.070 0.000 7.070 0.000 6.700 0.000 6.700 40.820

zpět na detail závodu