Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 7.6.-8.6.2014
 pořadatel: Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová, Řezák 6.000 8.800 0.000 14.800 7.500 8.550 0.000 16.050 7.200 9.000 0.000 16.200 7.200 9.100 0.000 16.300 63.350
2. Štemberová Veronika 2004 Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.350 0.000 15.350 7.000 8.350 0.000 15.350 7.000 8.650 0.000 15.650 7.200 9.050 0.000 16.250 62.600
3. Černocká Leontýna 2005 Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 8.650 0.000 14.650 7.500 7.350 0.000 14.850 7.200 8.850 0.000 16.050 7.200 8.550 0.000 15.750 61.300
4. Trnková Lucie 2005 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.850 0.000 14.850 7.000 7.700 0.000 14.700 7.400 8.400 0.000 15.800 7.200 8.050 0.000 15.250 60.600
5. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov kolektiv trenérů 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.100 0.000 14.100 7.000 7.700 0.000 14.700 7.100 8.450 0.000 15.550 59.650
6. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha manž. Fiřtovi 6.000 8.400 0.000 14.400 7.500 7.900 0.000 15.400 6.700 7.600 0.000 14.300 7.200 8.050 0.000 15.250 59.350
7. Marusynets Alina 2004 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.650 0.000 14.650 7.200 7.400 0.000 14.600 7.200 8.400 0.000 15.600 59.150
8. Joannidu Niki 2004 TJ Sokol Mor. Ostrava 1 Drtílková 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.250 0.000 14.250 7.200 7.800 0.000 15.000 6.600 8.150 0.000 14.750 58.950
8. Fraňková Marta 2005 Sokol Brno I Vlková 6.000 8.750 0.000 14.750 6.500 8.350 0.000 14.850 6.900 7.400 0.000 14.300 6.600 8.450 0.000 15.050 58.950
10. Müllerová Patricie 2005 TJ Prostějov kolektiv trenérů 6.000 8.550 0.000 14.550 7.000 7.750 0.000 14.750 7.000 8.050 0.000 15.050 6.800 7.700 0.000 14.500 58.850
11. Stryhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 7.750 0.000 14.250 6.900 7.950 0.000 14.850 57.800
12. Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.550 0.000 14.550 4.800 7.500 0.000 12.300 7.200 8.300 0.000 15.500 6.900 8.350 0.000 15.250 57.600
13. Masopustová Terezie 2004 GK Vítkovice Prutkayová, Řezák 6.000 8.550 0.000 14.550 4.800 8.300 0.000 13.100 6.700 8.450 0.000 15.150 6.600 8.150 0.000 14.750 57.550
14. Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha manž.Fiřtovi 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.150 0.000 14.150 6.700 6.600 0.000 13.300 6.600 8.350 0.000 14.950 57.150
14. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.550 0.000 13.550 6.400 7.900 0.000 14.300 6.600 8.300 0.000 14.900 57.150
16. Ottová Eliška 2005 Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.650 0.000 14.650 4.800 7.250 0.000 12.050 6.900 8.000 0.000 14.900 7.200 8.250 0.000 15.450 57.050
17. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 7.650 0.000 12.450 6.700 8.450 0.000 15.150 6.600 8.300 0.000 14.900 57.000
18. Stejskalová Ludmila 2004 GK Šumperk Urbanová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.500 6.000 0.000 12.500 7.000 7.500 0.000 14.500 6.900 8.550 0.000 15.450 57.050
18. Kozlová Lucie 2004 TJ Jičín Kodešová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.200 7.650 0.000 13.850 6.300 7.300 0.000 13.600 56.950
20. Nekvasilová Kateřina 2005 Sokol Kampa Novotná 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.650 0.000 13.650 6.400 7.800 0.000 14.200 7.100 7.450 0.000 14.550 56.800
21. Horná Klára 2004 Sokol Brno I kolektiv trenérů 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.600 0.000 14.600 6.900 7.050 0.000 13.950 6.600 7.300 0.000 13.900 56.750
22. Kocková Vanessa 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.500 7.050 0.000 13.550 6.800 8.000 0.000 14.800 6.600 7.350 0.000 13.950 56.700
23. Jefimová Jaroslava 2005 Sokol Kladno Kacálková 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.900 0.000 13.900 7.200 7.800 0.000 15.000 6.900 7.000 0.000 13.900 56.850
24. Skoupá Sabina 2005 Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.600 0.000 14.600 7.000 7.050 0.000 14.050 6.600 7.000 0.000 13.600 6.900 7.150 0.000 14.050 56.300
25. Dufková Markéta 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.400 0.000 15.400 5.900 7.000 0.000 12.900 6.700 7.650 0.000 14.350 6.200 7.300 0.000 13.500 56.150
26. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 6.000 8.000 0.000 14.000 7.000 7.350 0.000 14.350 5.700 8.000 0.000 13.700 6.900 6.850 0.000 13.750 55.800
27. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.300 0.000 13.300 7.200 7.550 0.000 14.750 6.900 6.600 0.000 13.500 55.750
28. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 8.300 0.000 14.800 6.900 7.300 0.000 14.200 6.600 6.100 0.000 12.700 55.700
29. Klimešová Markéta 2004 Sokol Brno I kolektiv trenérů 6.000 8.450 0.000 14.450 6.800 7.950 0.000 14.750 6.400 7.450 0.000 13.850 6.200 6.400 0.000 12.600 55.650
30. Dlouhá Nela 2004 Sokol Kladno Kacálková 6.000 8.000 0.000 14.000 5.900 6.600 0.000 12.500 7.200 7.600 0.000 14.800 6.900 7.350 0.000 14.250 55.550
30. Boumová Rosalia 2004 Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.600 0.000 13.600 6.200 6.250 0.000 12.450 7.200 7.200 0.000 14.400 55.550
32. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha manž.Fiřtovi 6.000 8.050 0.000 14.050 4.800 7.000 0.000 11.800 6.500 7.700 0.000 14.200 6.900 8.250 0.000 15.150 55.200
33. Zelenková Viktorie 2004 TJ Sokol Mor. Ostrava 1 Drtílková 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 8.100 0.000 12.300 7.200 7.700 0.000 14.900 6.300 6.650 0.000 12.950 55.150
34. Procházková Sára 2006 Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.450 0.000 13.450 6.700 6.750 0.000 13.450 6.300 7.500 0.000 13.800 55.000
35. Fabiánková Kristýna 2006 Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.350 0.000 14.350 6.500 6.650 0.000 13.150 6.500 7.150 0.000 13.650 6.600 6.950 0.000 13.550 54.700
36. Králová Kristýna 2004 Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.150 0.000 14.150 5.400 8.100 0.000 13.500 6.000 7.800 0.000 13.800 6.600 6.200 0.000 12.800 54.250
37. Štěpánová Anežka 2005 TJ VOKD Poruba Dudová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.150 0.000 13.150 6.900 7.650 0.000 14.550 6.600 6.300 0.000 12.900 54.150
38. Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovic Bago, Imbrová 6.000 7.750 0.000 13.750 4.800 7.500 0.000 12.300 6.500 7.600 0.000 14.100 6.600 7.200 0.000 13.800 53.950
38. Králová Natálie 2004 Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.750 0.000 13.750 6.500 7.150 0.000 13.650 6.000 7.500 0.000 13.500 6.600 6.350 0.000 12.950 53.850
40. Hocelíková Uršula 2006 KSG Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.750 0.000 13.750 6.500 7.150 0.000 13.650 6.600 5.550 0.000 12.150 53.750
41. Pavlů Michaela 2004 GK Šumperk Urbanová 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 7.650 0.000 11.850 6.800 7.300 0.000 14.100 6.300 7.550 0.000 13.850 53.700
42. Novaková Bára 2005 KSG Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.750 0.000 10.950 6.700 6.750 0.000 13.450 6.600 7.600 0.000 14.200 53.100
43. Bálková Zuzana 2006 Sokol Příbram Procházková, Novotná 6.000 7.850 0.000 13.850 5.400 6.950 0.000 12.350 6.800 6.600 0.000 13.400 6.600 6.700 0.000 13.300 52.900
44. Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha manž. Fiřtovi 6.000 6.600 0.000 12.600 4.800 7.400 0.000 12.200 6.400 6.850 0.000 13.250 6.900 7.750 0.000 14.650 52.700
45. Jaklová Klára 2004 GK Šumperk Cigánková 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 6.450 0.000 10.650 6.900 7.650 0.000 14.550 6.500 6.600 0.000 13.100 52.350
46. Žatečková Emma 2004 Sokol Kolín Štěrbová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.700 0.000 13.700 5.900 5.500 0.000 11.400 6.600 6.050 0.000 12.650 52.150
47. Doležalová Evelína 2004 Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 6.000 7.200 0.000 13.200 4.800 7.600 0.000 12.400 6.200 7.100 0.000 13.300 6.500 6.650 0.000 13.150 52.050
48. Chmelová Karolína 2004 KSG Moravská Slavia Brno Václaíková, Kršková,Konečná 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 6.900 0.000 11.100 6.200 6.400 0.000 12.600 6.900 7.100 0.000 14.000 52.000
49. Jašková Nikol 2005 Sokol Zlín Förster 6.000 8.250 0.000 14.250 5.800 6.400 0.000 12.200 5.400 5.750 0.000 11.150 6.900 7.050 0.000 13.950 51.550
50. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 7.750 0.000 13.750 4.200 6.450 0.000 10.650 6.200 6.650 0.000 12.850 6.900 7.350 0.000 14.250 51.500
51. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Uhrová, Žitníková 6.000 7.500 0.000 13.500 4.200 7.600 0.000 11.800 6.200 7.300 0.000 13.500 6.300 6.350 0.000 12.650 51.450
52. Honzíková Klára 2005 TJ Spartak Sezimovo Ústí Panošová, Cepák 6.000 7.850 0.000 13.850 4.800 7.200 0.000 12.000 5.900 5.550 0.000 11.450 6.300 7.550 0.000 13.850 51.150
53. Kozáková Barbora 2005 Sokol Brno I kolektiv trenérů 6.000 7.650 0.000 13.650 4.200 6.100 0.000 10.300 6.200 7.650 0.000 13.850 6.900 5.950 0.000 12.850 50.650
54. Pechová Barbora 2004 Sokol Kolín Táflová 6.000 8.100 0.000 14.100 4.800 6.700 0.000 11.500 6.200 7.150 0.000 13.350 6.300 4.800 0.000 11.100 50.050
54. Kinzlerová Lucie 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 7.300 0.000 13.300 4.800 6.900 0.000 11.700 6.400 5.400 0.000 11.800 6.200 7.050 0.000 13.250 50.050
56. Picková Magdaléna 2004 Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Hubńová, Látová 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.200 0.000 10.400 6.400 5.650 0.000 12.050 6.600 5.900 0.000 12.500 49.200

zpět na detail závodu