Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 22.6.-23.6.2013
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

zákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zajacová Viktorie 2001 TJ TŽ Třinec Jakešová, Szlauer 2.400 8.800 0.000 11.200 3.000 7.550 0.000 10.550 3.900 7.450 0.000 11.350 4.100 8.150 0.000 12.250 45.350
2. Libovická Kateřina 2001 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.900 0.000 11.300 3.300 7.600 0.000 10.900 3.600 6.250 0.000 9.850 3.600 6.800 0.000 10.400 42.450
3. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Hovorková 3.000 8.400 0.000 11.400 2.600 6.750 0.000 9.350 3.500 7.450 0.000 10.950 3.500 7.200 0.000 10.700 42.400
4. Farabauerová Michaela 2002 TJ Bohemians Praha Verešová 2.400 8.700 0.000 11.100 2.800 6.700 0.000 9.500 3.100 7.450 0.000 10.550 3.500 7.600 0.000 11.100 42.250
5. Dörreová Adéla 2002 TJ Sokol Hr. Králové Polanská, Dvořáková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.200 7.300 0.000 9.500 3.400 6.800 0.000 10.200 3.500 6.550 0.000 10.050 41.250
6. Kmetíková Aneta 2002 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Pavlicová 2.400 8.800 0.000 11.200 2.200 7.750 4.000 5.950 3.600 8.700 0.000 12.300 3.800 7.500 0.000 11.300 40.750
7. Chrastinová Martina 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 8.650 0.000 11.050 2.300 6.150 0.000 8.450 3.400 7.150 0.000 10.550 3.300 6.900 0.000 10.200 40.250
8. Pokorná Eliška 2001 TJ Slovan Praha kolektiv trenérů 2.400 8.450 0.000 10.850 2.400 6.350 0.000 8.750 3.300 7.450 0.000 10.750 2.800 7.050 0.000 9.850 40.200
9. Gajdošová Klára 2001 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 2.400 8.050 0.000 10.450 2.200 6.350 0.000 8.550 3.600 7.200 0.000 10.800 3.600 6.750 0.000 10.350 40.150
10. Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.100 0.000 10.500 2.800 5.400 0.000 8.200 3.200 8.400 0.000 11.600 3.500 6.300 0.000 9.800 40.100
11. Halámková Eliška 2001 TJ Loko Pardubice Svobodová, Kovárníková 3.000 7.750 0.000 10.750 2.400 6.700 0.000 9.100 3.200 7.400 0.000 10.600 3.100 6.450 0.000 9.550 40.000
12. Řehoušková Markéta 2002 TJ Merkur České Budějovic Bago, Povišerová 2.400 8.400 0.000 10.800 3.200 7.000 0.000 10.200 3.700 5.800 0.000 9.500 3.300 5.950 0.000 9.250 39.750
13. Svobodová Klára 2003 TJ Loko Pardubice Kupková, Kolman 2.400 8.400 0.000 10.800 2.800 6.200 0.000 9.000 3.200 6.300 0.000 9.500 3.400 7.000 0.000 10.400 39.700
14. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová 3.000 7.900 0.000 10.900 2.700 6.450 0.000 9.150 3.200 6.750 0.000 9.950 3.400 6.000 0.000 9.400 39.400
15. Dorňáková Nikita 2001 TJ Sokol Kampa Libichová 3.200 7.350 0.000 10.550 2.300 6.200 0.000 8.500 3.000 6.350 0.000 9.350 3.400 7.450 0.000 10.850 39.250
15. Chudá Viktória 2002 KSG Znojmo Křístelová 3.400 8.200 0.000 11.600 2.400 5.200 0.000 7.600 3.300 4.950 0.100 8.150 4.000 7.900 0.000 11.900 39.250
17. Vavřínová Magdaléna 2002 TJ Sokol Kolín Štěrbová 2.400 8.050 0.000 10.450 2.200 6.000 0.000 8.200 3.500 6.300 0.000 9.800 3.200 7.200 0.000 10.400 38.850
18. Trojanová Aneta 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.400 4.650 0.000 7.050 3.200 6.800 0.000 10.000 3.100 7.250 0.000 10.350 38.350
18. Němečková Karolína 2001 TJ Spartak Vrchlabí Hrnčířová, Dlouhá, Zavoralová 3.000 8.000 0.000 11.000 2.300 5.600 0.000 7.900 3.300 6.550 0.000 9.850 3.100 6.500 0.000 9.600 38.350
18. Němčanská Tereza 2002 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 8.050 0.000 10.450 2.200 6.500 0.000 8.700 3.200 6.650 0.000 9.850 3.400 5.950 0.000 9.350 38.350
21. Němcová Nikol 2002 GK ASK Kopřivnice Rýparová 2.400 8.450 0.000 10.850 2.200 6.200 0.000 8.400 3.200 5.700 0.000 8.900 3.200 6.900 0.000 10.100 38.250
21. Seidlová Anna 2003 TJ Loko Pardubice Kupková, Kolman 2.400 8.550 0.000 10.950 2.200 7.050 0.000 9.250 3.200 5.000 0.000 8.200 3.300 6.550 0.000 9.850 38.250
23. Chlupová Anna-Marie 2001 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 8.150 0.000 11.150 2.300 6.150 0.000 8.450 3.400 5.250 0.000 8.650 3.700 6.000 0.000 9.700 37.950
23. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová 3.200 7.600 0.000 10.800 2.500 5.300 0.000 7.800 3.400 6.150 0.000 9.550 3.400 6.400 0.000 9.800 37.950
25. Růžičková Barbora 2002 TJ Spartak Sez. Ústí Blafková, Prokop 2.400 8.600 0.000 11.000 3.100 3.400 0.000 6.500 3.900 6.050 0.000 9.950 3.300 7.150 0.000 10.450 37.900
26. Picmausová Petra 2002 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 2.400 7.600 0.000 10.000 2.200 6.800 0.000 9.000 3.400 5.500 0.000 8.900 3.300 6.500 0.000 9.800 37.700
27. Zedková Adéla 2002 TJ Bohemians Praha Verešová 2.400 7.250 0.000 9.650 2.200 7.200 0.000 9.400 3.200 5.300 0.000 8.500 3.200 6.550 0.000 9.750 37.300
28. Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 2.800 7.400 0.000 10.200 2.200 5.250 0.000 7.450 3.000 7.450 0.000 10.450 3.300 5.700 0.000 9.000 37.100
29. Švarcová Tina 2002 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.250 0.100 10.550 2.200 7.250 0.000 9.450 2.600 6.450 0.000 9.050 2.300 5.700 0.000 8.000 37.050
30. Folková Magdaléna 2002 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 7.950 0.000 10.350 2.200 7.250 0.000 9.450 2.600 5.950 0.000 8.550 2.600 6.050 0.000 8.650 37.000
31. Šustková Bára 2002 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dudová 2.400 8.300 0.000 10.700 2.200 6.500 0.000 8.700 2.600 6.450 0.000 9.050 2.900 5.500 0.000 8.400 36.850
32. Holíková Sára 2002 TJ Sokol Brno I Vlková 2.400 8.650 0.000 11.050 2.200 7.150 0.000 9.350 2.200 5.150 0.000 7.350 2.700 6.300 0.000 9.000 36.750
33. Benešová Barbora 2001 TJ Jičín Hlavová 2.400 8.300 0.000 10.700 2.200 5.250 0.000 7.450 2.700 6.300 0.000 9.000 3.200 6.000 0.000 9.200 36.350
34. Hamadejová Eliška 2002 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková 2.400 6.450 0.000 8.850 1.500 2.000 4.000 -0.500 1.600 4.450 4.000 2.050 2.200 2.700 0.000 4.900 15.300

zpět na detail závodu