Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeského kraje

 15.5.2016
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.600 8.540 0.000 11.140 0.600 8.700 0.000 9.300 1.300 8.500 0.000 9.800 2.000 8.700 0.000 10.700 1.800 9.300 0.000 11.100 0.600 9.300 0.000 9.900 61.940
2. Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 1.900 7.670 0.000 9.570 0.600 8.600 0.000 9.200 1.900 9.200 0.000 11.100 2.000 9.400 0.000 11.400 1.800 8.900 0.000 10.700 0.600 9.000 0.000 9.600 61.570
3. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.500 9.000 0.000 11.500 0.000 9.500 0.000 9.500 1.200 9.150 0.000 10.350 2.000 8.600 0.000 10.600 0.600 9.400 0.000 10.000 0.000 9.000 0.000 9.000 60.950
4. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 1.800 8.800 0.000 10.600 0.000 9.300 0.000 9.300 1.200 9.050 0.000 10.250 2.000 8.200 0.000 10.200 0.600 9.300 0.000 9.900 0.000 9.400 0.000 9.400 59.650
5. Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko 1.900 8.870 0.000 10.770 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 8.700 0.000 9.900 2.000 8.700 0.000 10.700 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 8.700 0.000 8.700 58.770
6. Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.500 6.540 0.000 9.040 0.000 8.500 0.000 8.500 1.300 8.700 0.000 10.000 2.000 8.900 0.000 10.900 1.800 9.100 0.000 10.900 0.600 8.600 0.000 9.200 58.540
7. Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 1.400 6.570 0.000 7.970 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 8.400 0.000 9.600 2.000 7.900 0.000 9.900 0.600 9.200 0.000 9.800 0.000 9.100 0.000 9.100 55.570
8. Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 1.200 8.640 0.000 9.840 0.000 8.500 0.000 8.500 1.200 7.600 0.000 8.800 2.000 8.400 0.000 10.400 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.500 0.000 8.500 55.040
9. Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 1.900 8.540 0.000 10.440 0.000 7.600 0.000 7.600 1.200 8.000 0.000 9.200 2.000 7.950 0.000 9.950 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.700 0.000 8.700 54.890
10. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 1.300 9.240 0.000 10.540 0.000 8.100 0.000 8.100 0.600 8.100 0.000 8.700 1.000 8.500 0.000 9.500 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.400 0.000 8.400 54.640
11. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 1.400 8.140 0.000 9.540 0.000 8.300 0.000 8.300 1.200 7.700 0.000 8.900 1.000 8.400 0.000 9.400 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.600 0.000 8.600 54.040
12. Novák Jan 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.400 0.000 8.400 1.000 8.400 0.000 9.400 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.800 0.000 8.800 53.500
13. Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 2.500 7.800 0.000 10.300 0.000 8.300 0.000 8.300 0.600 7.100 0.000 7.700 2.000 7.500 0.000 9.500 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.500 0.000 8.500 52.900
14. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 1.300 8.300 0.000 9.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 2.000 7.400 0.000 9.400 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 7.900 0.000 7.900 52.700
15. Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 0.700 8.500 0.000 9.200 0.000 8.000 0.000 8.000 0.600 7.900 0.000 8.500 1.000 8.250 0.000 9.250 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.500 0.000 8.500 52.550
16. Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.600 8.070 0.000 8.670 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.700 0.000 7.700 1.000 8.250 0.000 9.250 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.300 0.000 8.300 50.820
17. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice 0.700 8.340 0.000 9.040 0.000 5.300 0.000 5.300 0.000 8.000 0.000 8.000 1.000 8.200 0.000 9.200 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.600 0.000 8.600 49.440
18. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice 0.700 8.400 0.000 9.100 0.000 4.500 0.000 4.500 0.000 8.500 0.000 8.500 1.000 8.050 0.000 9.050 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.300 0.000 8.300 47.850
19. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice 0.600 6.070 0.000 6.670 0.000 5.300 0.000 5.300 0.000 8.200 0.000 8.200 1.000 8.450 0.000 9.450 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 7.700 0.000 7.700 45.920
20. Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. 0.600 6.200 0.000 6.800 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 2.700 0.000 2.700 1.000 6.750 0.000 7.750 0.000 2.500 0.000 2.500 0.000 7.800 0.000 7.800 34.750
21. Kotásek Lukáš 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. 0.000 2.900 0.000 2.900 0.000 5.400 0.000 5.400 0.000 5.300 0.000 5.300 1.000 8.000 0.000 9.000 0.000 1.500 0.000 1.500 0.000 7.000 0.000 7.000 31.100
22. Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.600 1.600 0.000 2.200 0.000 5.000 0.000 5.000 0.000 1.800 0.000 1.800 1.000 6.750 0.000 7.750 0.600 3.000 0.000 3.600 0.000 2.500 0.000 2.500 22.850
23. Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. 0.600 2.000 0.000 2.600 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 0.800 0.000 0.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 0.000 2.500 0.000 2.500 0.000 2.500 15.900

zpět na detail závodu