Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeský kraj SGM

 13.11.2016
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 9.500 0.500 9.500 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.333 0.000 9.333 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 9.000 0.000 9.500 55.783
2. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 8.450 0.000 8.950 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.067 0.000 9.067 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.000 0.000 9.000 55.117
3. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.000 9.350 0.000 9.350 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 9.400 0.500 8.900 0.000 9.167 0.000 9.167 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.600 0.000 8.600 54.617
4. Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 7.300 0.000 7.800 0.500 9.500 0.000 10.000 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.500 8.600 0.000 9.100 52.900
5. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.000 0.000 9.000 52.350
6. Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 8.900 0.000 9.400 52.100
7. Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.833 0.000 8.833 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 52.033
8. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.300 0.000 9.300 51.650
9. Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 7.867 0.000 7.867 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 51.367
10. Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 7.650 0.000 8.150 0.500 7.600 0.000 8.100 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.850 0.000 8.850 50.700
11. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 0.000 8.850 0.000 8.850 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.833 0.000 8.833 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.600 1.000 6.600 50.183
12. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.200 0.000 8.200 50.150
13. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 6.667 0.000 6.667 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.600 0.000 8.600 50.067
14. Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.267 0.000 7.267 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.200 0.000 8.200 49.517
15. Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.533 0.000 8.533 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.400 1.000 7.400 49.033
16. Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 0.500 7.950 0.000 8.450 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.300 1.000 6.300 47.150
17. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 6.933 0.000 6.933 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.500 1.000 6.500 45.983
18. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 4.500 0.000 4.500 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.100 0.000 8.100 43.300
19. Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 6.650 0.000 6.650 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 6.400 2.000 4.400 34.050
20. Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 6.250 0.000 6.250 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 6.200 1.000 5.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 6.100 1.000 5.100 32.250

zpět na detail závodu