Elektronické výsledky - Krajský přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje
| Sport: | sportovní gymnastika mužů |
| Družstvo | prostná | kůň | kruhy | přeskok | bradla | hrazda | Celkem | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gymnastika Liberec z.s. B | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Schmiedl Alex | 2018 | Gymnastika Liberec | 6.500 | 9.000 | 0.00 | 15.500 | 6.500 | 9.200 | 0.00 | 15.700 | 6.000 | 9.000 | 0.00 | 15.000 | 15.200 | 15.050 | 0.00 | 15.125 | 6.000 | 8.200 | 0.00 | 14.200 | 6.500 | 8.700 | 0.00 | 15.200 | 90.725 | |
| Tlučhoř Jan | 2018 | Gymnastika Liberec | 5.000 | 7.500 | 0.00 | 12.500 | 5.000 | 6.400 | 0.00 | 11.400 | 5.500 | 7.900 | 0.00 | 13.400 | 14.900 | 14.800 | 0.00 | 14.850 | 4.500 | 6.700 | 0.00 | 11.200 | 5.000 | 7.100 | 0.00 | 12.100 | 75.450 | |
| Tučani Michal | 2017 | Gymnastika Liberec | 6.500 | 8.000 | 0.00 | 14.500 | 6.500 | 8.800 | 0.00 | 15.300 | 6.500 | 9.300 | 0.00 | 15.800 | 15.200 | 14.800 | 0.00 | 15.000 | 4.500 | 8.900 | 0.00 | 13.400 | 6.500 | 9.000 | 0.00 | 15.500 | 89.500 | |
| celkem | 30.000 | 31.000 | 30.800 | 30.125 | 27.600 | 30.700 | 180.225 | |||||||||||||||||||||
| 2 | Gymnastika Liberec z.s. | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Dzura Matouš | 2020 | Gymnastika Liberec | 5.500 | 8.500 | 0.00 | 14.000 | 5.000 | 8.500 | 0.00 | 13.500 | 5.500 | 8.700 | 0.00 | 14.200 | 14.450 | 14.500 | 0.00 | 14.475 | 5.000 | 7.500 | 0.00 | 12.500 | 5.500 | 8.100 | 0.00 | 13.600 | 82.275 | |
| Guanbo Zhu | 2020 | Gymnastika Liberec | 5.500 | 8.100 | 0.00 | 13.600 | 5.000 | 7.400 | 0.00 | 12.400 | 5.500 | 8.500 | 0.00 | 14.000 | 14.900 | 14.800 | 0.00 | 14.850 | 4.500 | 7.100 | 0.00 | 11.600 | 5.500 | 8.500 | 0.00 | 14.000 | 80.450 | |
| celkem | 27.600 | 25.900 | 28.200 | 29.325 | 24.100 | 27.600 | 162.725 | |||||||||||||||||||||
Zpět na detail závodu