Česká reprezentace ve skocích na trampolíně má za sebou Mistrovství světa.

Skvěle si vedla Aneta Hrudová, která si skočila nový osobní rekord 52,050 a skončila na 37.místě. Michaela Juříčková lehce chybovala v závěru sestavy a zasloužila si 51,170. To jí stačilo na 47.místo. Max Křivanec za svůj výkon získal 52,350 a skončil šedesátý. David Pilpach zaostal za svým maximem a několik míst i za Maxem. Pavel Věchet bohužel za zdravotních důvodů nemohl nastoupit. Kvalifikace synchronu proběhla v pátek 10/11/2023. Anna Stasová a Michaela Bendová obsadily 17.místo. V synchronu mužů spolu poprvé startovali David s Maxem,kteří si doskočili pro dvacátou sedmou příčku.

O senzační překvapení se postaraly Aneta Hrudová s Michaelou Juříčkovou, které ziskem 46,190bodu vybojovaly finále! V nědělním finálovém závodě ještě zvýšily svou známku z kvalifikace a s 46,490 body skončily na skvělém 6.místě!

Gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci závodníkům a všem trenérům.

Rozhovor na ČT Sport s dívkami a trenérkou Petrou Juříčkovou (Vachníkovou) najdete na tomto odkazu: