Ve 4. kole Poháru Federací hodnotili ve dvou dnech rozhodčí více než 170 závodních sestav. Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích: začínající 6-8 let, mladší žákyně, starší žákyně a žáci, juniorky a seniorky.

V kategorii seniorek si vítězství a zlatou medaili opět odvezla  Anita Lamošová (19,90 b.) z klubu Olymp Bratislava. Stříbro získala Kristýna Bernátová (19,75 b.) ze Sport Aerobic Liberec a bronz Petra Tomková (18,95 b.) z klubu Slávia PU Prešov.

Mezi juniorkami zvítězila a zlato si odvezla Tereza Pekárková (18,95 b.) a hned za ní se umístila Barbora Karlíková (18,80 b.) obě z ASC Zlín. 3. místo obsadila Aneta Chlumská (18,70 b.) ze Sport Aerobic Liberec. V kategorii juniorských trojic vybojovalo zlato trio ve složení Tereza Pekárková, Barbora Trombíková a Martina Nedbálková (ASC Zlín) se známkou 18,45 b. Stříbro si odvezla trojice z SA Liberec ve složení  Barbora Mazánková, Tereza Krejčová a Jana Štolbová (16,25 b.). Na 3. místě se umístila (i přes zranění) liberecká děvčata Aneta Chlumská, Markéta Fléglová a Barbora Dvořáková (10,50 b.).

V kategorii starších žákyň, kterých bojovalo celkem 34, se stala vítězkou Johana Hořáková (17,95 b.) z klubu ASC Zlín. Stříbrnou medaili si odvezla Sabina Drapáková (17,80 b.) z SA Liberec a o 3. místo se tentokrát podělila Simona Vykoukalová z SA Liberec a Michaela Bětíková z ASC Zlín (17,75 b.). V kategorii trojic si zlato vybojovaly Simona Vykoukalová, Sabina Drapáková a Markéta Kosejková (17,45 b.) ze Sport Aerobicu Liberec. Na 2. místě se umístily Michaela Bětíková, Tereza Otevřelová a Denisa Valová (17,15 b.) a bronzové byly Natálie Skácelová, Anna Ingrová a Veronika Krahulíová (16,25 b.). Obě tria jsou z ASC Zlín. V kategorii skupin starších žákyň se na 1. místě umístil tým z SA Liberec ve složení Simona Vykoukalová, Sabina Drapáková, Marékéta Kosejková, Veronika Smetaníková, Karolína Rozkovcová (16,96 b.), stříbrný skončil tým z ASC Zlín ve složení Natálie Skácelová, Anna Ingrová, Veronika Krahulíková, Johana Hořáková, Vendula Outratová (16,40 b.). Na 3. místě skončila skupina z TJ Sokol Kampa Praha - Julie Feitová, Annette Smíšková, Anežka Karpetová, Klaudie Doležalová, Barbora Římalová (16,30 b.)

V kategorii mladších žákyň se v konkurenci 47 závodnic stala vítězkou Kateřina Brožová (16,90 b.) z TJ Sokol Kampa Praha. Ze stejného klubu byla i stříbrná Anita Rotheová (16,80 b.) a na 3. místě skončila Denisa Pippalová (16,60 b.) z ASC Zlín. Mezi trojicemi se se stejnou známkou 15,95 b. podělila o zlato dvě tria z TJ Sokol Kampa - Anita Rotheová, Sára Bláhová, Anna Marie Pavlíková a Kateřina Kropáčková, Anna Jandusová, Viktorie Melounová. 3. místo obsadily Patrícia Pisoňová, Karolína Sabová a Michaela Drahošová (15,65 b.) z Olympu Bratislava. V kategorii skupin mladších žákyň se opět nejlépe dařilo klubu TJ Sokol Kampa Praha, kde zlato vybojovaly Anita Rotheová, Sára Bláhová, Anna Marie Pavlíková, Kateřina Kropáčková a Anna Jandusová (15,95 b.). Stříbro odvezly děvčata z Liberce ve složení Kristýna Strobachová, Eliška Wollmanová, Eliška Dastychová, Veronika Šmídková a Adéla Bílá, které získaly známku 14,90 b. a hned za nimi se na bronzové příčce umístily děvčata z KŠA Nitra – Hana Zahradníčková, Tajana Solárová, Hannah Hillová, Nina Ábelová a Simona Blisková (14,875 b.).

Na závěr závodu došlo i k vyhodnocení celkového pořadí v celém ročníku Poháru Federací.

Všem závodnicím patří velká gratulace a přání krásných a klidných vánočních svátků.