Za Českou republiku jelo reprezentovat družstvo dívek.
Brabcová Natálie 2004 - Bohemians Praha
Hálová Sabina 2002 - Sokol Kampa
Klaková Natálie 2003 - Sokol Brno 1
Trenér Jiří Fiřt
Rozhodčí Eliška Chmelová
 
Závod byl ze strany pořadatelů nádhernou společenskou akcí, kde jediným nedostatkem byl nižší počet startujících gymnastek a gymnastů.
Přesto bylo o co závodit. V konkurenci pěti družstev, závodících v modelu 3 - 2, naše trojice gymnastek vybojovala krásné druhé místo, za gymnastkami z Nizozemí a před družstvem gymnastek z Ukrajiny.
Naše trojice gymnastek podala solidní výkon.
Natálie Brabcová prošla závodem bez hrubé chyby a výsledkem 45,55 obsadila celkově 4. místo. Za pochvalu stojí obzvláště sestava na bradlech, kde se známkou 11,35 postarala o nejhodnotnější výkon závodu na tomto nářadí.
Bodově druhý nejhodnotnější výkon z našich předvedla Natálie Klaková, když výsledkem 45,15 obsadila ve víceboji jednotlivkyň 5. místo. Pád z kladiny a menší nezdar na bradlech ji výš nepustily.
Naše papírově nejsilnější juniorka Sabina Hálová, se bohužel nevyvarovala dvou hrubých chyb, bradla a kladina, a tak její výkon 44,75 stačil na 7. místo
Naše děvčata se v závodě dobře doplňovala, a tak v bodování do družstva získala cenný skalp družstva Ukrajinek a prvního družstva Francie.
Děvčata sbírala cenné zkušenosti a vzorně reprezentovala. Určitě si zaslouží pochvalu.
 
Naše rozhodčí, Eliška Chmelová, byla podle vlastní preference nasazená na kladinu, kde bodovala na pozici D1,E1 a svým výkonem přispěla ke zdárnému a spravedlivému průběhu závodu.

Odměnou pro naši výpravu byl páteční večer, kdy dvojice pořadatelů pro nás zorganizovala krásnou prohlídku večerní Paříže, a tak jsme kromě tělocvičny měli možnost na vlastní oči spatřit většinu z pařížských památek.
 
Rád bych tedy touto cestou poděkoval všem za vzornou reprezentaci a přeji mnoho zdaru do další práce. Velký dík patří též pořadatelům.
 
Přikládám několik fotek...
A pochopitelně i výsledky
 
Článek připravil Jiří Fiřt, trenér dívčího družstva