Termín: Pátek 29. 3. 2019
Místo: Brno - hotel Holiday Inn od 17 - 19 hod.
Adresa: Křížkovského 20, 603 00 Brno-střed
Rezervace nutná (viz. níže)


Vážení přátelé,

po vydání první tiskové zprávy a "nejčastějších dotazů" se nám ozvalo mnoho lidí se žádostmi o registraci parkour kroužku, skupiny atd. do ČGF, nabídkou spolupráce ať už ze strany parkour komunity nebo odborné veřejnosti či jen s chutí zjistit další informace.

Rozhodli jsme se všechny tyto zájemce pozvat na společnou schůzku, která se uskuteční v pátek 29. 3. 2019 od 17:00 v salónku hotelu Holiday Inn v Brně. Rádi bychom touto formou zodpověděli všechny vaše dotazy a nejasnosti týkající se závodního parkouru v ČR a jeho dalšího vývoje jak u nás, tak i ve světě.

Setkání je určeno pro lidi, kteří o dění v parkouru projevili zájem a mají chuť spolupracovat či se nějak na vývoji závodního odvětví parkouru podílet. Schůzka je rovněž vhodná pro kluby, které chtějí zažádat o pořádání závodu v rámci Českého poháru v Parkouru nebo se chtějí registrovat do ČGF do sekce Parkour a rovněž mít registrované závodníky a čerpat výhody z členství v ČGF. Setkání je vhodné i pro potenciální sponzory ke zjištění podrobnějších informací a k diskuzi u partnerské nabídky.

Rezervace nutná!

Každý subjekt, jednota, klub, kroužek, uskupení atd. může mít z důvodu omezené kapacity pouze 2 zástupce, kdy každý z nich musí mít vlastní rezervaci. Přihlášku odešlete co nejdříve, nejpozději do 28. 3. 2019 - 15:00 hod.Mapa - Holiday Inn - Brno