1. Mistrovství ČR v parkouru

STAŇ SE HISTORICKY PRVNÍM MISTREM ČR V PARKOURU.

Mistrovství ČR bude součástí největšího sportovního veletrhu Life! v Brně. Probíhat bude od pátku 8. 11. do neděle 10. 11. 2019. Ze závodu bude pořízen videozáznam, který bude následně odvysílán jako reportáž v ČT. Závod je otevřen i pro zahraniční závodníky.

Otevřený závod pro všechny parkouristy a parkouristky v ČR a zahraničí. Závodí se ve všech věkových kategoriích. Závodí se v kategorii děti, mladší a starší žáci, junioři, senioři. Pro účast je nutné mít platnou registraci u ČGF.

Postup registrace pro nové členy pod ČGF:

- První možností je být členem již existujícího oddílu, který je registrovaný u ČGF.

- Pro všechny bez klubové příslušnosti jsme pro letošní rok vyjednali u ČGF výjimku. Kdo ještě není registrován pod žádným klubem ani spolkem, může se letos přihlásit jako individuální člen. Je potřeba vyplnit přihlášku u ČGF, uhradit poplatek 300,- za registraci člena. Poté tetno formulář pošlete na cgf@gymfed.cz a uvedete, zda se chtete účastnit obou disciplín (FREESTYLE a SPEED-RUN), nebo jen jedné z nich (které?). (Jen chceme upozornit, že vyjímka individuálního členství na závody je pouze na tento rok 2019. V nadcházejícím roce je nutné být registrovaný závodník pod oddílem v ČGF.)

Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti bude k dispozici při prezenci závodníků v den závodu, nebo doneste potvrzení od lékaře, že jste zdravotně způsobilý.

Registrace probíhá do 31.10. 2019

VŠE POSÍLEJTE NA MAIL: cgf@gymfed.cz

Základní informace:

Termín závodu: 8. - 10. 11. 2019
Adresa: Veletrhy Brno, a. s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika - Pavilon A2
Hlavní kontakt na pořadatele: Martin Honzek, 731 515 842, honzek@gymfed.cz

Vstupní karty si závodníci a trenéři mohou vyzvednout v sobotu v době od 7:30 do 10:00 a v neděli od 7:30 do 9:00 v pavilonu E při vstupu bude umístěn stůl s prezencí závodníků a trenérů.  

Startovné:

Každý závodník uhradí 250,- Kč freestyle a/nebo 250,- Kč speed-run. V ceně je zahrnut i vstup pro závodníky a trenéry  na veletrh Life! po dobu konání akce.

Startovné se hradí na účet - 218633011/0600 variabilní symbol rodné číslo před lomítkem > do zprávy pro příjemce > příjmení a jméno závodníka

Zdravotní prohlídka:

Každý závodník doloží potvrzení od lékaře, že je způsobilý závodit a závodí na vlastní nebezpečí. Ve formě vyplněného čestného prohlášení (na místě) nebo potvrzením od lékaře. 

Potvrzení o zdravotní způsobilosti stáhněte zde: http://www.gymfed.cz/akce/001/737/Parkour_prohlaseni.docx

Systém závodu:

Speed-run - 2 kvalifikační kola --> lepší čas rozhoduje o postupu do finále --> *do finále postupuje 8 nejlepších z kvalifikace --> Finále - běží se 1 běh --> o vítězi rozhoduje nejlepší čas zaběhnutý ve finále.

*pokud není v kategorii více než 8 závodníků, běží se automaticky 2 kolové finále a o vítězi rozhoduje nejlepší čas.

Freestyle - kvalifikace 1 kolo případně oprava --> *do finále postupuje 8 nejlepších z kvalifikace --> Finále 1 run --> o vítězi rozhoduje nejvyšší skóre ve finále 

více v pravidlech: http://www.gymfed.cz/894-pravidla-parkour-pa.html

Seniorská reprezentace:

Součástí mistrovství je i výběr do české reprezentace Czech parkour team, která bude následně reprezentovat ČR na světovém poháru FIG World Cup a mezinárodních soutěžích. Jako výsledek pro reprezentaci se počítá nejlepší umístění na jednom ze dvou závodech Národního poháru v Parkouru a umístění na MČR v parkouru.

Seznam přihlášených závodníků:

http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/1737

Harmonogram

https://www.gymfed.cz/akce/001/737/MCR%20v%20parkouru%20-%20Brno%20-%20Harmonogram.pdf

* Časy v harmonogramu se mohou měnit

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu honzek@gymfed.cz nebo na tel.: 731 515 842.

Přejeme hezký den a těšíme se na Vás.

Komise parkouru pod ČGF a Czech parkour team

 

Schůzka registrovaných oddílů ČGF v Parkouru (v případě zájmu se schůzky mohou účastnit i nečlenové ČGF, kteří mají zájem se v budoucnu stát členem ČGF)
 
Kde: schůzka proběhne v areálu BVV v Brně - pavilon A2, závodiště MČR v Parkouru 
Kdy: 8.11. v pátek sraz bude u hlavního vstupu do areálu BVV v 18:45h
Časový harmonogram:   19:00-20:00
Přihlášky na email: pravda@gymfed.cz
Program schůze: informace a harmonogram pro rok 2020, diskuze a zodpovězení otázek
Schůzku povede: Bc. Jan Pravda, předseda komise Parkouru a Mgr. Martin Honzek, manager komise Parkouru