Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B roč. 2008 - pro neregistrované

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štveráková Kateřina 2008 Sokol Jaroměř 5.000 8.450 0.000 13.450 5.000 9.100 0.000 14.100 27.550
2. Pacáková Adéla 2008 Sokol Jaroměř 5.000 9.050 0.000 14.050 5.000 8.350 0.000 13.350 27.400
3. Hepnarová Jana 2008 Sokol Jaroměř 4.500 8.700 0.000 13.200 5.000 8.550 0.000 13.550 26.750
4. Škripko Agáta 2008 SK Hradčany Kolektiv treneru 4.500 9.000 0.000 13.500 5.000 7.950 0.000 12.950 26.450
5. Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 4.500 8.500 0.000 13.000 5.000 8.200 0.000 13.200 26.200
6. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Kolektiv treneru 4.500 8.650 0.000 13.150 4.000 8.850 0.000 12.850 26.000
7. Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.500 8.100 0.000 12.600 5.000 8.200 0.000 13.200 25.800
8. Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 4.500 7.700 0.000 12.200 5.000 8.500 0.000 13.500 25.700
8. Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 4.500 8.650 0.000 13.150 5.000 7.550 0.000 12.550 25.700
10. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 4.500 7.850 0.000 12.350 5.000 8.000 0.000 13.000 25.350
11. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 4.500 8.750 0.000 13.250 4.000 7.500 0.000 11.500 24.750
12. Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty 4.500 7.300 0.000 11.800 5.000 7.400 0.000 12.400 24.200
13. Hartlová Linda 2008 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. 4.500 7.600 0.000 12.100 5.000 6.800 0.000 11.800 23.900
13. Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.500 7.800 0.000 11.300 5.000 7.600 0.000 12.600 23.900
15. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová 4.500 7.350 0.000 11.850 5.000 6.950 0.000 11.950 23.800
16. Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.500 7.800 0.000 11.300 5.000 7.450 0.000 12.450 23.750
17. Jonášová Eva 2008 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s Pavlína Rosecká 1.500 6.150 0.000 7.650 3.000 5.950 0.000 8.950 16.600

zpět na detail závodu