Na hlavní obsah

Sportovní klub Hradčany, z.s.


Adresa: Diskařská 294/1, 11800 Praha 
Telefon: 233 355 689 
E-mail: skh@atlas.cz 
Číslo účtu: 1999119991/5500  
Andrlík Milan
Bajgarová Sofie
Bartová Olívie
Bedford Karolína
Bedford Martina
Bechyňská Kamila
Bendová Meda
Beránková Eliška
Bertlová Karolína
Bijok Antonín
Bočan Vojtěch
Bohuňková Lucie
Bokor Maria
Boldrini Michelle
Bolfová Nikolet
Bondarenko Matvii
Borde Hynek
Bradáčová Zuzana
Brychová Julie Emily
Budská Lucie
Bulvas Štěpán
Burianová Agáta
Burianová Beáta
Buriš Tadeáš
Buriš Tobiáš
Cihlář Jakub
Čudová Žofie
Daněk Jonáš
Deáková Josefína
Dobrovolný Štěpán
Dominová Klára
Dřevínková Julie
Dupal Michael
Eddé Christine
Eiglová Natálie
Englová Johana
Esserová Ruth
Fadin Max
Fait Marek
Faitová Ester
Fattah Malak
Fedosova Karin
Fejková Liliana
Fialová Petra
Florian Luisa
Fryčová Luisa
Fryčová Mája
Frydl Jáchym
Grosman Elisabath
Hasa Alon
Havliš Jan
Havliš Miroslav
Havrdová Apolena
Heilová Bea Octavia
Heroutová Ella
Hlaváčková Eliška
Hoffmann Sophie
Holečko Mia
Hrdá Anna
Hulínová Alžběta
Chepurnyi Nazar
Chramostová Adina Anna
Chvojková Magdalena
Jablonská Anežka
Janatová Anna
Janků Ellen
Janků Nicolette
Jedličková Fleurvie
Jedličková Julie
Jedličková Lola
Jedličková Mona
Jeníčková Klára
Jirout Eduard
Jirsová Amelie
Jirsová Matilda
Juštová Zora
Kalný Ondřej
Kaplan Daniel David
Karagozoglu Emilia
Karásek Damián
Karešová Klárka
Kindlová Valerie
Klinkáčková Pavla
Knapová Jana
Kolisch Martin
Komárková Linda
Kornová Lea
Kosáček Martin
Kotrbová Julie Anna
Koudela David
Koudelová Kira
Kovářová Eliška
Králová Mia
Kříž Dominik
Kubzová Anna
Kučerová Anna-marie
Kuhn Martin
Kurfürstová Klára
Kurfürstová Lucie
Labonek Jaromír
Laketič Barbora
Lakomý Adam
Lipertová Meda
Lipšanová Tereza
Lišková Emma
Loukotová Emma
Lukashevych Vova
Lukeš Max
Majerechová Romana
Malanyak Diana
Marek Lukáš
Mareš Oskar
Mazzoleni Naomi
Mikulecká Kateřina
Moláčková Natálie
Mosler Jan
Motyčka Jan
Nekvasil Vít
Nikiti Alexandr
Novák Petr
Ondříčková Františka
Opatová Elena
Ordeltová Delfína
Otava Alexander
Otava Andrej
Palek Otakar
Paur Lukáš
Pavlas Matěj
Pazdírek Jan
Pazdírek Matěj
Pecinovský Josef
Petkova Anna
Petrov Matvei
Petřík Theodor
Pokutová Laura
Poláková Nela
Polanská Emily
Polanská Lilie
Pryanik Alisa
Rogozova Lucie
Rožánek Adam
Rožánek Denis
Rudolská Nikola
Rudyková Filipa
Rundova Sofie
Rysová Magdalena
Ryšavá Eliška
Sanchez Greta
Sidorová Nina
Staňková Ema
Stehnová Adéla
Straširybková Adéla
Straširybková Nela
Stretavská Linda
Styblík Quentin
Svobodová Josefína
Svobodová Stanislava
Svrčková Matylda
Sydorovich Milana
Šebestová Rita
Šlajchrtová Viktorie
Špringlová Anna
Tatíčková Anna
Teplukhina Elizabeth
Teplukhina Sofia
Timerbaeva Sofia
Trubač Samuel
Tučková Dora
Tučková Josefína
Turková Amálie
Uhlíř Martin
Umlaufová Babeta
Urbánek Jiří
Urbanová Amálie
Veselá Petra
Vida Elizabeth
Vízek Matyáš
Vlčková Anna Maria
Vlčková Viktorie
Vodáková Sofie
Vodičková Anika
Vohralíková Karolína
Vohralíková Kateřina
Vraná Valentina
Vraspírová Emily
Walsh Madeleine Kristina
Wija Sofie Allegra
Zavadil Ondřej
Zlínská Adina
Židoňová Selma
Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata21.1.2023
Memoriál Jana Palacha21.1.2023
Vánoční závod - Vršovice17.12.2022
Váza Horních Počernic11.12.2022
Memoriál P. Kouby10.12.2022
SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV3.12.2022
SGM Extraliga, I.liga, II. liga3.12.2022
Memoriál V. Medové27.11.2022
Mikulášský pohár26.11.2022
Přebor Středočeského kraje družstev a plnění VS19.11.2022
Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev OPEN19.11.2022
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev17.11.2022
SGM Mistrovství ČR (VS1-4)17.11.2022
Krajský přebor Ústeckého kraje-liga družstev17.11.2022
Chebská bradla5.11.2022
Mistrovství ČR jednotlivkyň C28.10.2022
SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň23.10.2022
Klokánkova kapsa16.10.2022
Říčanské hvězdičky25.9.2022
LODM26.6.2022
Čapí závod - rozlučka se sezónou pro nejmenší18.6.2022
SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev17.6.2022
SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)10.6.2022
MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE5.6.2022
Mistrovství ČR MT3.6.2022
SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev2.6.2022
Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň29.5.2022
Přebor Plzeňského kraje - open VS jednotlivkyně28.5.2022
Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR21.5.2022
Kontrolní závod mužů a juniorů21.5.2022
Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR7.5.2022
Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň1.5.2022
O pohár Českých Budějovic30.4.2022
Liberecký pohár + Kvalifikační závod na LODM Liberecký kraj a Královehradecký kraj30.4.2022
Bedřichovský ježek -24. ročník24.4.2022
Trhovosvinenský pohár 202223.4.2022
Kvalifikační závod na LODM Praha23.4.2022
Memoriál Evy Bosákové9.4.2022
Jarní závod26.3.2022
Memoriály SHP30.1.2022