Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - finále

 12.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Juniorky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 3.700 8.650 0.000 12.350 3.800 8.200 0.000 12.000 4.800 7.800 0.000 12.600 4.200 8.700 0.000 12.900 49.850
2. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.700 8.800 0.000 12.500 2.700 7.500 0.000 10.200 3.600 8.150 0.000 11.750 4.000 8.350 0.000 12.350 46.800
3. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 3.500 8.150 0.000 11.650 2.700 8.000 0.000 10.700 3.500 7.750 0.000 11.250 3.300 8.050 0.000 11.350 44.950
4. Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.250 0.000 11.050 1.900 7.050 0.000 8.950 3.200 8.400 0.000 11.600 3.400 8.100 0.000 11.500 43.100
5. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.800 8.300 0.000 10.100 4.200 5.900 0.000 10.100 3.200 8.250 0.000 11.450 42.250
6. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.350 0.000 11.150 1.900 7.600 0.000 9.500 2.900 7.200 0.000 10.100 3.800 7.500 0.000 11.300 42.050
7. Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.100 0.000 10.900 1.900 7.250 0.000 9.150 3.600 6.500 0.000 10.100 3.000 8.050 0.000 11.050 41.200
8. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.150 0.000 11.150 2.000 7.300 0.000 9.300 2.700 8.300 0.000 11.000 2.200 7.400 0.000 9.600 41.050
9. Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 7.900 0.000 10.700 2.100 6.650 0.000 8.750 3.100 7.350 0.000 10.450 3.000 7.700 0.000 10.700 40.600
10. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.650 0.000 9.650 2.800 6.000 0.000 8.800 3.500 7.900 0.000 11.400 40.550
11. Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.900 7.900 0.000 9.800 2.900 5.850 0.000 8.750 3.200 6.850 0.000 10.050 40.100
12. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová 2.000 7.700 0.000 9.700 1.200 7.550 0.000 8.750 2.400 8.200 0.000 10.600 2.800 7.450 0.000 10.250 39.300
13. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 7.750 0.000 10.550 1.900 6.150 0.000 8.050 2.700 5.950 0.000 8.650 2.900 7.050 0.000 9.950 37.200
14. Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.300 0.000 10.300 1.000 6.900 2.000 5.900 2.600 8.850 0.000 11.450 2.000 7.500 0.000 9.500 37.150
15. Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.050 0.000 10.050 1.000 6.550 2.000 5.550 2.900 8.050 0.000 10.950 2.800 7.700 0.000 10.500 37.050
16. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 7.300 0.000 10.100 1.900 6.550 0.000 8.450 3.300 5.650 0.000 8.950 2.300 6.950 0.000 9.250 36.750
17. Lešková Kateřina 2002 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.000 7.450 2.000 6.450 2.600 7.800 0.000 10.400 1.900 7.500 0.000 9.400 36.450
18. Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 7.700 0.000 10.500 1.200 5.250 2.000 4.450 3.600 7.200 0.000 10.800 2.700 7.550 0.000 10.250 36.000
19. Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 6.250 0.000 8.250 1.900 5.300 0.000 7.200 2.600 6.600 0.000 9.200 2.300 6.200 0.000 8.500 33.150
20. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.000 0.000 10.800 1.200 4.900 2.000 4.100 2.500 6.250 0.000 8.750 2.100 7.000 0.000 9.100 32.750
21. Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 7.700 0.000 9.700 1.000 5.450 2.000 4.450 2.800 7.750 0.000 10.550 2.200 5.200 0.000 7.400 32.100

zpět na detail závodu