Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - O Pohár Českých Budějovic

 16.5.2015
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 7.000 8.400 0.000 15.400 7.400 8.650 0.000 16.050 31.450
2. Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.800 8.350 0.000 15.150 7.400 8.050 0.000 15.450 30.600
3. Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 6.200 8.600 0.000 14.800 6.900 8.400 0.000 15.300 30.100
4. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 6.200 7.600 0.000 13.800 7.200 8.350 0.000 15.550 29.350
5. Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 6.200 7.750 0.000 13.950 6.900 8.450 0.000 15.350 29.300
6. Bagová Nikola 2007 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.200 8.150 0.000 14.350 6.400 8.400 0.000 14.800 29.150
7. Brožová Nela 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 6.000 8.150 0.000 14.150 6.900 8.050 0.000 14.950 29.100
8. Švehlová Rozárie 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.700 8.050 0.000 14.750 28.950
9. Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.000 0.000 14.000 6.700 8.050 0.000 14.750 28.750
10. Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová 6.900 7.800 0.000 14.700 6.400 7.300 0.000 13.700 28.400
11. Kollerová Marika 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.700 8.150 0.000 14.850 28.300
12. Linhartová Antonie 2006 Slovan Praha Bažantová 6.000 7.650 0.000 13.650 6.400 7.950 0.000 14.350 28.000
13. Kůgelová Petra 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 6.000 7.550 0.000 13.550 6.900 7.300 0.000 14.200 27.750
14. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 4.700 7.600 1.000 11.300 7.400 8.750 0.000 16.150 27.450
15. Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 5.000 7.600 0.000 12.600 6.400 7.700 0.000 14.100 26.700
16. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 4.500 6.950 0.000 11.450 6.900 8.150 0.000 15.050 26.500
17. Dvořáková Kateřina 2007 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová 6.000 6.700 0.000 12.700 6.400 7.200 0.000 13.600 26.300
18. Jarošová Barbora 2007 TJ Slovan J.Hradec Vybíralová,Zádrapová,Jírová 5.000 6.350 0.000 11.350 6.700 7.700 0.000 14.400 25.750
19. Božková Pavlína 2006 KSG Znojmo Křístelová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.400 5.900 0.000 12.300 25.750
20. Staňková Tereza 2006 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 5.000 7.400 0.000 12.400 6.200 7.100 0.000 13.300 25.700
21. Kamenická Karolína 2006 TJ Slovan J.Hradec Dubová, Jírová 5.000 6.500 0.000 11.500 6.400 7.550 0.000 13.950 25.450
22. Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 5.000 6.550 0.000 11.550 6.200 7.450 0.000 13.650 25.200
23. Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Novotná, Konečná 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 6.550 0.000 12.550 25.000
24. Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 5.600 6.250 0.000 11.850 6.200 6.800 0.000 13.000 24.850
25. Petržíková Ema 2007 Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 5.000 6.400 0.000 11.400 6.200 7.150 0.000 13.350 24.750
26. Preislerová Zuzana 2006 Sokol Plzeň I. Himerová, Zvěřinová 5.000 6.950 0.000 11.950 6.000 6.400 0.000 12.400 24.350
27. Šístková Anežka 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 5.000 6.300 0.000 11.300 6.200 6.800 0.000 13.000 24.300
28. Novotná Magdaléna 2007 Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 4.600 6.300 0.000 10.900 6.000 7.200 0.000 13.200 24.100
29. Spoustová Emma 2006 Sokol Plzeň I. Himerová, Zvěřinová 5.000 6.150 0.000 11.150 6.200 6.700 0.000 12.900 24.050
30. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 5.000 6.150 0.000 11.150 6.200 6.650 0.000 12.850 24.000
31. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 4.000 6.300 0.000 10.300 6.200 5.950 0.000 12.150 22.450
32. Verešová Eliška 2006 Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 4.500 5.000 0.000 9.500 6.200 6.650 0.000 12.850 22.350
33. Bursová Jana 2007 Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 4.000 5.050 0.000 9.050 6.000 6.800 0.000 12.800 21.850
34. Filisteinová Kristýna 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová M. 4.500 5.300 0.000 9.800 6.000 5.650 0.000 11.650 21.450
35. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Novotná, Konečná 3.600 4.700 0.000 8.300 6.200 6.250 0.000 12.450 20.750
36. Barbora Lazinová 2006 SG TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 5.000 5.450 1.000 9.450 6.200 4.950 0.000 11.150 20.600

zpět na detail závodu