Na hlavní obsah

O Pohár Českých Budějovic


sportovní gymnastika žen
Datum: 16.5.2015
Pořadatel: České Budějovice
Adresa: GymCentrum, Pražská 19, České Budějovice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 13.5.2015
elektronické výsledky

Závodí se dle platného závodního programu ženských složek vydaného ČGF a pravidel SG ve všech kategoriích ve dvojboji na kladině a prostných (čtverec 12x12) - nářadí certifikace FIG. Přihlášky přiloženým souborem, nebo přímo přes GIS.

základní stupeň (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bajerová Mia 2007 GYMPRA Novotná
2 Havlenová Elena 2007 GYMPRA Novotná
3 Hannah White 2008 TJ Merkur České Budějovice Loubalová, Koňariková, Bago
4 Kolbanová Krystýna 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
5 Kubešková Karolína 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
6 Šůnová Laura 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
7 Volmanová Barbora 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
8 Eiseltová Ellen 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
9 Hirchová Marion 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
10 Folbrechtová Nika 2007 TJ Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová
11 Tušlová Natálie 2007 TJ Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová
12 Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
13 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
14 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
15 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
16 Řežábová Žaneta 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
17 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

mladší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Novotná, Konečná
2 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Novotná, Konečná
3 Dvořáková Kateřina 2007 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
4 Kollerová Marika 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
5 Švehlová Rozárie 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
6 Bagová Nikola 2007 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
7 Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
8 Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
9 Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
10 Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
11 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
12 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
13 Šístková Anežka 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
14 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
15 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 Janáková Dominika 2006 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
4 Lazar Mara 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
5 Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
6 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
7 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

žákyně A (2006 - 2003)

žákyně B (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Polívková Zuzana 2004 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
3 Řehoušková Amálie 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
4 Švehlová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová
5 Folbrechtová Neli 2004 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
7 Říhová Bára 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
8 Veselá Gabriela 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

juniorky a ženy B (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Řehoušková Markéta 2002 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová

ženy B (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Imbrová Karolína 1995 TJ Merkur České Budějovice Bago