Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - O Pohár Českých Budějovic

 16.5.2015
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Chalupová Petra 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 2.800 7.400 0.000 10.200 3.700 7.800 0.000 11.500 21.700
2. Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová 3.400 7.100 0.000 10.500 3.800 6.900 0.000 10.700 21.200
3. Řehoušková Amálie 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 3.000 6.700 0.000 9.700 3.400 8.000 0.000 11.400 21.100
4. Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan J.Hradec Huboňová, Dvořáková 2.800 7.600 0.000 10.400 3.600 6.850 0.000 10.450 20.850
5. Polívková Zuzana 2004 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová 2.900 7.200 0.000 10.100 3.400 7.300 0.000 10.700 20.800
6. Chrpová Barbora 2003 TJ Slovan J.Hradec Kešnarová 3.200 7.050 0.000 10.250 3.500 6.750 0.000 10.250 20.500
7. Říhová Bára 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 3.300 6.900 0.000 10.200 4.000 6.250 0.000 10.250 20.450
8. Straková Jana 2004 Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.800 6.450 0.000 9.250 3.200 7.400 0.000 10.600 19.850
9. Raschová Klára 2004 Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.700 5.350 0.000 8.050 3.200 7.950 0.000 11.150 19.200
10. Boříková Nikol 2004 Sokol Plzeň I. Himerová, Zvěřinová 2.400 7.500 0.000 9.900 2.800 6.350 0.000 9.150 19.050
11. Švehlová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Nečasová, Kubešová 2.900 6.850 0.000 9.750 2.800 6.300 0.000 9.100 18.850
12. Čermáková Hedvika 2005 Slovan Praha Bažantová 2.600 6.300 0.000 8.900 2.700 5.850 0.000 8.550 17.450
13. Janoušková Alžběta 2004 Slovan Praha Bažantová 2.100 6.150 0.000 8.250 2.800 6.250 0.000 9.050 17.300
14. Marková Julie 2005 Slovan Praha Bažantová 2.500 4.550 0.000 7.050 2.300 7.250 0.000 9.550 16.600
15. Folbrechtová Neli 2004 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.700 4.500 0.000 7.200 2.800 6.250 0.000 9.050 16.250
16. Kubíková Rozálie 2005 Slovan Praha Bažantová 2.100 5.850 0.000 7.950 1.700 5.150 0.000 6.850 14.800
17. Pištěková Linda 2004 SG TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 1.700 6.300 0.000 8.000 2.300 4.100 0.000 6.400 14.400
18. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová M. 1.700 5.400 0.000 7.100 2.200 5.000 0.000 7.200 14.300
19. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová M. 1.700 5.750 0.000 7.450 2.200 4.250 0.000 6.450 13.900
20. Martina Prachařová 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová M. 1.700 5.950 0.000 7.650 2.200 3.300 0.000 5.500 13.150
21. Vozobulová Pavla 2005 SG TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 2.400 4.300 0.000 6.700 1.700 3.900 0.000 5.600 12.300
22. Hamadejová Libuše 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová M. 1.600 7.050 4.000 4.650 1.700 3.800 0.000 5.500 10.150
23. Drabešová Tereza 2004 SG TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 1.200 4.300 6.000 0.000 2.700 4.150 0.000 6.850 6.850
24. Veselá Gabriela 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
25. Ježková Julie 2003 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu