Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 13.5.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS5C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 8.300 0.000 10.800 2.900 7.600 0.000 10.500 2.900 8.450 0.000 11.350 43.550
2. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 7.650 0.000 10.450 1.400 8.350 0.000 9.750 1.600 7.400 0.000 9.000 2.900 6.800 0.000 9.700 38.900
3. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.550 0.000 11.350 2.500 7.950 0.000 10.450 2.900 5.550 0.000 8.450 3.100 5.400 0.000 8.500 38.750
4. Valentová Amelie 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.350 0.000 11.150 1.400 7.300 0.000 8.700 1.900 4.900 0.000 6.800 3.300 5.400 0.000 8.700 35.350
5. Jacková Lucia 2005 T.J. Sokol Žižkov II Petráková, Prát, Ševčíková 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.550 0.000 10.050 2.700 5.200 0.500 7.400 2.900 5.100 0.600 7.400 35.250
6. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 7.450 0.000 9.950 2.400 5.000 0.000 7.400 3.000 4.250 0.000 7.250 34.750
7. Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.600 0.000 9.400 1.300 8.300 1.000 8.600 2.400 5.400 0.000 7.800 2.500 5.800 0.000 8.300 34.100
8. Skořepová Hermína 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 5.100 0.000 7.100 2.200 6.100 0.000 8.300 2.900 5.650 0.000 8.550 33.950
9. Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.250 0.000 9.050 0.800 8.050 1.000 7.850 2.100 6.450 0.500 8.050 2.400 6.050 0.000 8.450 33.400
10. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.500 0.000 9.300 1.300 6.600 1.000 6.900 2.500 5.900 0.000 8.400 2.400 5.700 0.000 8.100 32.700
11. Brožová Anna 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.300 7.550 1.000 7.850 1.000 5.800 2.000 4.800 2.700 5.050 0.000 7.750 30.050
12. Jiravská Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.550 0.000 9.350 0.800 4.750 1.000 4.550 0.900 6.050 3.500 3.450 2.200 5.100 0.300 7.000 24.350
13. Totková Anna 2006 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.050 0.000 8.850 0.100 6.600 3.000 3.700 0.300 5.200 3.000 2.500 2.300 4.650 0.000 6.950 22.000
14. Šajnová Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.800 1.000 7.600 0.200 7.250 4.000 3.450 2.400 5.100 0.000 7.500 18.550
15. Klímová Zuzana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.800 8.100 0.000 8.900 0.100 4.900 3.000 2.000 0.200 4.750 4.000 0.950 2.300 4.150 0.000 6.450 18.300
16. Erlec Ema Josefa 2006 T.J. Sokol Žižkov II Viternová, Prát, Ševčíková, Brožová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.000 1.000 6.800 0.100 5.500 5.000 0.600 2.400 4.300 0.000 6.700 14.100
17. Voljanská Viktorie 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 5.600 1.000 5.400 0.200 4.300 4.500 0.000 2.300 5.250 0.000 7.550 12.950

zpět na detail závodu