Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Klokánkova kapsa

 24.11.2018
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

2. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zralá Eliška Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.600 0.000 13.600 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.230 0.000 14.233 42.333
2. Hartová Nelly TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.900 0.000 13.900 6.000 8.600 0.000 14.600 5.000 8.670 0.000 13.667 42.167
3. Hlůžková Denisa TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.500 0.000 13.500 5.500 8.270 0.000 13.767 6.000 8.530 0.000 14.533 41.800
4. Rovná Dominika KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.600 0.000 13.600 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 8.630 0.000 14.633 41.733
5. Zavadilová Zdenka Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.500 0.000 13.500 6.000 7.530 0.000 13.533 6.000 8.270 0.000 14.267 41.300
6. Pantučková Ella Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.300 0.000 13.300 6.000 7.930 0.000 13.933 6.000 8.030 0.000 14.033 41.266
7. Kazyrevič Darja TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.650 0.000 13.650 6.000 7.770 0.000 13.767 5.000 8.070 0.000 13.067 40.484
8. Maříková Kateřina TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.950 0.000 13.950 6.000 6.070 0.000 12.067 5.000 8.800 0.000 13.800 39.817
9. Bartásková Aneta KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.800 0.000 12.800 6.000 6.830 0.000 12.833 6.000 8.130 0.000 14.133 39.766
10. Trubačová Sára TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 6.000 7.370 0.000 13.367 5.000 8.100 0.000 13.100 39.017
11. Bourová Agáta Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 6.470 0.000 11.467 6.000 7.770 0.000 13.767 38.984
12. Pokorná Lucie TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 7.950 0.000 12.950 6.000 5.170 0.000 11.167 6.000 8.230 0.000 14.233 38.350
13. Rybovičová Julie TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.300 0.000 12.300 6.000 6.470 0.000 12.467 5.000 8.430 0.000 13.433 38.200
14. Kalašová Tereza TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.400 0.000 12.400 6.000 6.530 0.000 12.533 5.000 7.630 0.000 12.633 37.566
15. Oulehlová Nathalie TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.950 0.000 11.950 6.000 5.130 0.000 11.133 5.000 8.630 0.000 13.633 36.716
16. Nešporová Ema TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.700 0.000 11.700 6.000 6.070 0.000 12.067 4.000 7.330 0.000 11.333 35.100
17. Dvořáková Klára Maria Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 7.800 0.000 12.800 5.500 4.530 0.000 10.033 4.000 7.330 0.000 11.333 34.166

zpět na detail závodu