Na hlavní obsah

Darja Kazyrevič


Ročník:2011
Město:
Trenér:Kopáčová
Oddíl: AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s. (SGZ)
Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 1.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 10.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 7.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 2.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3A OPEN 2.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 1.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 10.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 27.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 21.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 13.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 13.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 4.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A OPEN 4.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2A Přebor Prahy 2.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS2 (A+B) Přebor Prahy družstev 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 9.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 31.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1A 5.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 5.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 5.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - OPEN 6.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 56.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 12.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie 7.
14.10.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 2.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 16.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 13.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2011 a ml. 28.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny