Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Závod gymnastických nadějí

 14.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

II. kategorie (2011-2012)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 9.530 0.000 14.533 5.500 9.000 0.000 14.500 6.000 7.370 0.000 13.367 6.000 8.600 0.000 14.600 57.000
2. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 8.870 0.000 13.867 4.500 8.850 0.000 13.350 5.500 8.400 0.000 13.900 6.000 8.200 0.000 14.200 55.317
3. Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 5.000 9.530 0.000 14.533 5.000 8.850 0.000 13.850 4.500 8.030 0.000 12.533 6.000 8.070 0.000 14.067 54.983
4. Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 8.730 0.000 13.733 5.500 8.300 0.000 13.800 5.500 7.900 0.000 13.400 6.000 7.930 0.000 13.933 54.866
5. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 8.900 0.000 13.900 5.500 7.000 0.000 12.500 5.500 7.800 0.000 13.300 6.000 8.730 0.000 14.733 54.433
6. Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 7.550 0.000 12.550 6.000 8.370 0.000 14.367 6.000 7.930 0.000 13.933 54.350
7. Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 8.200 0.000 13.200 5.500 8.400 0.000 13.900 5.000 8.430 0.000 13.433 6.000 7.700 0.000 13.700 54.233
8. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 8.670 0.300 13.367 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.970 0.000 12.967 6.000 8.430 0.000 14.433 54.167
9. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 9.170 0.000 14.167 5.000 7.800 0.000 12.800 5.500 7.770 0.000 13.267 6.000 7.870 0.000 13.867 54.101
10. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 5.000 7.370 0.000 12.367 5.500 7.650 0.000 13.150 5.500 8.400 0.000 13.900 6.000 8.670 0.000 14.667 54.084
11. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.500 8.050 0.000 13.550 5.000 8.030 0.000 13.033 6.000 8.100 0.000 14.100 53.983
12. Kaňková Inna 2011 SG Liberec 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.200 0.000 12.200 6.000 7.570 0.000 13.567 6.000 8.000 0.000 14.000 53.167
13. Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.300 0.000 13.300 4.500 8.250 0.000 12.750 4.500 8.070 0.000 12.567 6.000 7.870 0.000 13.867 52.484
14. Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 7.930 0.000 12.933 5.000 8.000 0.000 13.000 5.500 7.300 0.000 12.800 6.000 7.700 0.000 13.700 52.433
15. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 8.130 0.000 13.133 4.500 7.950 0.000 12.450 4.000 7.970 0.000 11.967 6.000 7.900 0.000 13.900 51.450
16. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 5.000 7.430 0.000 12.433 5.500 6.900 0.000 12.400 4.500 7.270 0.000 11.767 6.000 7.400 0.000 13.400 50.000
17. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 5.000 7.270 0.000 12.267 5.000 8.800 0.000 13.800 4.500 6.400 0.000 10.900 5.500 7.300 0.000 12.800 49.767

zpět na detail závodu