Na hlavní obsah

SGŽ Závod gymnastických nadějí


sportovní gymnastika žen
Datum: 14.10.2018
Pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 10.10.2018
elektronické výsledky

Závodí dívky roč. 2011-2012 čtyřboj a roč. 2012 a mladší dvojboj lavička, prostná + vložené závody skok a šplh. Roč. 2012 si může vybrat, ale pouze jednu kategorii. Závod probíhá odpoledne po skončení Podzimního Přeboru Prahy

I. kategorie (2012-2015) (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
2 Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most, z.s.
4 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
6 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
7 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Bernardová,Mezeiová
8 Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
9 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
10 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
11 Tomšíková Aneta 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
12 Burešová Karolína 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
13 Janáková Zuzana 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
14 Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
15 Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
16 Křížová Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
17 Ondrušková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
18 Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.
19 Štaidlová Edita 2012 TJ Sokol Kampa
20 Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
21 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
22 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
23 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
24 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
25 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

II. kategorie (2011-2012) (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
7 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
9 Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
12 Kaňková Inna 2011 SG Liberec
13 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
14 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
15 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
16 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
17 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová