Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

B 4 - 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 9.200 0.000 14.200 5.000 9.150 0.000 14.150 28.350
2. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 9.050 0.000 14.050 27.800
3. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.950 0.000 13.950 27.600
4. Dušánková Emílie 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 9.150 0.000 14.150 27.200
5. Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.800 0.000 13.800 26.950
6. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 8.050 0.000 13.050 26.800
7. Slobodová Kamila 2010 Gymnastika Říčany Vašutová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.600 0.000 13.600 26.750
8. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová 5.000 7.950 0.000 12.950 5.000 8.750 0.000 13.750 26.700
9. Janičová Karin 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.450 0.000 13.450 26.650
10. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 7.950 0.000 12.950 26.500
10. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 8.350 0.000 13.350 5.000 8.150 0.000 13.150 26.500
12. Cestrová Linda 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 7.950 0.000 12.950 26.450
13. Sokolová Tereza 2010 GK Vítkovice Kaczorová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.200 0.000 13.200 26.350
14. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.200 0.000 13.200 26.300
15. Suslová Klára 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.650 0.000 12.650 26.050
16. Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 7.950 0.000 12.950 26.000
17. Ludvíková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Vašutová 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 7.150 0.000 12.150 25.650
17. Muchová Elena 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 7.650 0.000 12.650 25.650
19. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 6.800 0.000 11.800 5.000 8.600 0.000 13.600 25.400
20. Suchá Tereza 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 6.950 0.000 11.950 5.000 8.350 0.000 13.350 25.300
21. Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Luptáková, Jirků, Súkup, Bidrmanová 5.000 6.550 0.000 11.550 5.000 8.650 0.000 13.650 25.200
22. Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 7.450 0.000 12.450 5.000 7.700 0.000 12.700 25.150
23. Tomanová Elen 2010 Gym Dobřichovice kolektiv 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 7.150 0.000 12.150 24.750
24. Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 5.000 6.750 0.000 11.750 5.000 7.800 0.000 12.800 24.550
25. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 5.000 6.150 0.000 11.150 5.000 8.100 0.000 13.100 24.250
26. Pleskačová Viktorie 2010 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 6.450 0.000 11.450 5.000 7.650 0.000 12.650 24.100
27. Havlínová Františka 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 6.250 0.000 11.250 5.000 7.700 0.000 12.700 23.950
28. Jonášová Amálie 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 5.000 7.550 0.000 12.550 4.000 7.200 0.000 11.200 23.750
29. Kodymová Anna 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 5.000 6.750 0.000 11.750 5.000 6.800 0.000 11.800 23.550
30. Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 6.100 0.000 11.100 5.000 7.300 0.000 12.300 23.400
31. Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany 5.000 7.050 0.000 12.050 4.000 7.250 0.000 11.250 23.300
32. Kadeřábková Magdalena 2010 TJ Pedagog Modřany 5.000 5.750 0.000 10.750 5.000 6.900 0.000 11.900 22.650
33. Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany 5.000 3.150 0.000 8.150 4.000 8.200 0.000 12.200 20.350

zpět na detail závodu