Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

B 5 - 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.800 0.000 13.800 27.450
2. Bezoušková Tereza 2011 AC Sparta Praha 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 8.450 0.000 13.450 26.050
3. Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová 5.000 7.700 0.000 12.700 5.000 8.300 0.000 13.300 26.000
4. Polcarová Sára 2011 Gymnastika Říčany Vašutová 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 7.700 0.000 12.700 25.800
5. Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 8.250 0.000 13.250 25.750
6. Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 7.000 0.000 12.000 25.650
7. Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 5.000 6.900 0.000 11.900 5.000 8.650 0.000 13.650 25.550
8. Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 7.250 0.000 12.250 5.000 8.000 0.000 13.000 25.250
9. Kreidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice 5.000 7.400 0.000 12.400 5.000 7.750 0.000 12.750 25.150
10. Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 7.300 0.000 12.300 24.900
11. Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 5.000 6.650 0.000 11.650 5.000 8.200 0.000 13.200 24.850
12. Vrabcová Nela 2011 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.200 0.000 13.200 3.000 8.250 0.000 11.250 24.450
12. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 5.000 7.300 0.000 12.300 5.000 7.150 0.000 12.150 24.450
14. Kubíková Sofie 2011 BubbleGym Milerská, Konečná 5.000 7.400 0.000 12.400 5.000 6.600 0.000 11.600 24.000
15. Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 5.600 0.000 10.600 5.000 8.050 0.000 13.050 23.650
16. Luláková Emílie 2011 T.J. Sokol Kladno 5.000 6.350 0.000 11.350 5.000 7.250 0.000 12.250 23.600
16. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová 5.000 6.650 0.000 11.650 4.000 7.950 0.000 11.950 23.600
18. Špírková Irena 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 6.950 0.000 11.950 5.000 6.850 0.300 11.550 23.500
19. Sedlecká Alena 2011 T.J. Sokol Všetaty 5.000 6.100 0.000 11.100 5.000 7.250 0.000 12.250 23.350
20. Hlavičková Jitka 2011 TJ Pedagog Modřany 5.000 6.300 0.300 11.000 5.000 7.050 0.000 12.050 23.050
21. Krečová Thea 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 6.150 0.000 11.150 4.000 7.800 0.000 11.800 22.950
22. Berdárová Emily 2011 K-sport-gym Černošice Mrázová 5.000 5.550 0.000 10.550 5.000 7.000 0.000 12.000 22.550
22. Kopřivová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Vašutová 5.000 6.800 0.000 11.800 4.000 6.750 0.000 10.750 22.550
24. Kubíčková Aneta 2011 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Víchová 5.000 4.800 0.000 9.800 4.000 8.550 0.000 12.550 22.350
25. Dudová Viktorie 2011 SG Liberec Berková, Bábíková 4.000 6.100 0.000 10.100 5.000 7.150 0.000 12.150 22.250
26. Novotná Valentýna 2011 K-sport-gym Černošice Mrázová 5.000 5.200 0.000 10.200 5.000 6.850 0.000 11.850 22.050

zpět na detail závodu