Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

 15.6.-16.6.2019
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Nejmladší žáci - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková 3.100 8.900 0.000 12.000 1.200 9.100 0.000 10.300 1.800 9.250 0.000 11.050 1.600 9.200 0.000 10.800 2.600 9.250 0.000 11.850 0.600 9.500 0.000 10.100 66.100
2. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 3.300 8.900 0.000 12.200 1.300 8.950 0.000 10.250 2.000 8.650 0.000 10.650 1.600 9.500 0.000 11.100 2.200 8.950 0.000 11.150 0.600 9.550 0.000 10.150 65.500
3. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov 2.900 8.300 0.000 11.200 1.200 9.150 0.000 10.350 1.900 9.050 0.000 10.950 1.600 9.350 0.000 10.950 2.000 9.800 0.000 11.800 0.600 9.550 0.000 10.150 65.400
4. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov 2.800 8.400 0.000 11.200 1.200 9.250 0.000 10.450 2.000 8.900 0.000 10.900 1.600 9.400 0.000 11.000 2.600 8.500 0.000 11.100 0.600 9.200 0.000 9.800 64.450
5. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 2.800 8.400 0.000 11.200 1.200 9.250 0.000 10.450 1.800 8.900 0.000 10.700 1.600 9.100 0.000 10.700 1.800 9.300 0.000 11.100 0.600 8.900 0.000 9.500 63.650
6. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov 2.000 8.150 0.000 10.150 1.200 9.200 0.000 10.400 2.000 8.900 0.000 10.900 1.600 9.350 0.000 10.950 2.400 9.200 0.000 11.600 0.600 8.800 0.000 9.400 63.400
7. Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.500 8.600 0.000 11.100 0.600 9.000 0.000 9.600 1.800 8.950 0.000 10.750 1.600 9.100 0.000 10.700 1.800 9.250 0.000 11.050 0.600 9.200 0.000 9.800 63.000
8. Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava 2.900 9.150 0.000 12.050 0.600 9.150 0.000 9.750 1.800 8.700 0.000 10.500 1.600 8.400 0.000 10.000 1.200 8.850 0.000 10.050 0.600 9.400 0.000 10.000 62.350
9. Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš 2.600 8.850 0.000 11.450 1.200 9.000 0.000 10.200 1.900 8.750 0.000 10.650 1.600 8.800 0.000 10.400 2.400 7.300 0.000 9.700 0.600 9.200 0.000 9.800 62.200
10. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko 3.000 8.400 0.000 11.400 0.600 7.650 0.000 8.250 1.900 8.550 0.000 10.450 1.600 9.200 0.000 10.800 1.900 8.500 0.000 10.400 0.600 9.300 0.000 9.900 61.200
11. Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.500 8.050 0.000 10.550 1.200 8.750 0.000 9.950 1.800 8.200 0.000 10.000 1.600 9.000 0.000 10.600 2.100 8.050 0.000 10.150 0.600 9.250 0.000 9.850 61.100
12. Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska 2.400 8.550 0.000 10.950 1.400 8.200 0.000 9.600 1.200 8.350 0.000 9.550 1.600 9.250 0.000 10.850 1.800 9.000 0.000 10.800 0.600 8.700 0.000 9.300 61.050
13. Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 8.750 0.000 11.450 1.200 8.150 0.000 9.350 1.800 8.100 0.000 9.900 1.600 8.650 0.000 10.250 2.000 8.500 0.000 10.500 0.600 8.600 0.000 9.200 60.650
14. Bednářík Šimon 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.500 8.550 0.000 11.050 0.600 8.600 0.000 9.200 1.200 8.450 0.000 9.650 1.600 9.150 0.000 10.750 1.800 8.600 0.000 10.400 0.600 8.850 0.000 9.450 60.500
15. Tiefenbach František 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk 2.400 8.750 0.000 11.150 0.600 8.850 0.000 9.450 1.300 8.750 0.000 10.050 1.600 9.000 0.000 10.600 1.200 8.900 0.000 10.100 0.000 8.700 0.000 8.700 60.050
16. Slezák David 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.700 8.600 0.000 11.300 0.600 8.600 0.000 9.200 1.300 8.800 0.000 10.100 1.600 9.150 0.000 10.750 1.400 8.450 0.000 9.850 0.600 8.150 0.000 8.750 59.950
17. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny 2.400 8.850 0.000 11.250 0.000 8.750 0.000 8.750 1.800 8.200 0.000 10.000 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.650 0.000 10.450 0.600 8.650 0.000 9.250 59.800
18. Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk 2.400 9.050 0.000 11.450 0.600 8.700 0.000 9.300 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 9.000 0.000 10.600 0.600 8.950 0.000 9.550 0.000 9.100 0.000 9.100 59.700
18. Slezák Martin 2012 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.500 8.300 0.000 10.800 0.600 9.000 0.000 9.600 1.400 8.600 0.000 10.000 1.600 8.750 0.000 10.350 1.200 8.800 0.000 10.000 0.000 8.950 0.000 8.950 59.700
20. Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 8.100 0.000 10.800 0.600 7.850 0.000 8.450 1.200 8.250 0.000 9.450 1.600 8.300 0.000 9.900 1.800 8.950 0.000 10.750 0.600 8.750 0.000 9.350 58.700
21. Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 2.500 7.900 0.000 10.400 0.600 9.250 0.000 9.850 0.600 8.200 0.000 8.800 1.600 8.500 0.000 10.100 1.200 8.800 0.000 10.000 0.600 8.950 0.000 9.550 58.700
22. Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral 1.800 8.150 0.000 9.950 0.600 8.750 0.000 9.350 1.800 7.950 0.000 9.750 1.600 8.650 0.000 10.250 1.800 7.950 0.000 9.750 0.600 8.850 0.000 9.450 58.500
23. Leščák Tomáš 2012 GYMPRA Konecny 2.400 7.750 0.000 10.150 0.000 9.200 0.000 9.200 1.800 8.100 0.000 9.900 1.600 8.400 0.000 10.000 1.800 8.650 0.000 10.450 0.600 8.100 0.000 8.700 58.400
24. Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 2.400 8.350 0.000 10.750 1.200 7.650 0.000 8.850 1.200 8.000 0.000 9.200 1.600 9.250 0.000 10.850 1.200 9.000 0.000 10.200 0.600 7.900 0.000 8.500 58.350
24. Pilát Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 2.100 9.050 0.000 11.150 0.600 8.650 0.000 9.250 1.300 7.900 0.000 9.200 1.600 8.750 0.000 10.350 1.200 8.250 0.000 9.450 0.600 8.350 0.000 8.950 58.350
26. Kýr Jakub 2010 TJ Prostějov Petrásek 2.000 8.500 0.000 10.500 0.000 8.250 0.000 8.250 1.900 8.600 0.000 10.500 1.600 9.000 0.000 10.600 1.200 8.450 0.000 9.650 0.000 8.800 0.000 8.800 58.300
27. Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 1.800 8.900 0.000 10.700 0.000 8.950 0.000 8.950 1.300 7.950 0.000 9.250 1.600 8.450 0.000 10.050 1.200 8.750 0.000 9.950 0.600 8.700 0.000 9.300 58.200
28. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 2.500 8.050 0.000 10.550 0.600 8.750 0.000 9.350 1.300 8.900 0.000 10.200 1.600 8.700 0.000 10.300 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.650 0.000 8.650 58.150
29. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 2.000 8.550 0.000 10.550 0.600 8.900 0.000 9.500 1.200 8.650 0.000 9.850 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.650 0.000 8.650 57.900
29. Vala Vojtěch 2011 TJ Prostějov Petrásek 2.500 8.750 0.000 11.250 0.000 8.400 0.000 8.400 1.900 7.700 0.000 9.600 1.600 8.800 0.000 10.400 1.200 8.450 0.000 9.650 0.000 8.600 0.000 8.600 57.900
31. Mičánek Dominik 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely 2.100 8.700 0.000 10.800 0.000 8.700 0.000 8.700 1.200 8.450 0.000 9.650 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 8.950 0.000 9.550 0.600 8.300 0.000 8.900 57.800
32. Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 1.800 8.350 0.000 10.150 0.000 8.650 0.000 8.650 1.800 8.600 0.000 10.400 1.600 8.500 0.000 10.100 1.200 8.800 0.000 10.000 0.000 8.450 0.000 8.450 57.750
33. Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak 2.400 8.550 0.000 10.950 0.000 8.150 0.000 8.150 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 8.550 0.000 10.150 1.200 8.150 0.000 9.350 1.200 8.600 0.000 9.800 57.600
34. Vykopal Matouš 2010 SK UP Olomouc Jiří Buben 2.400 7.650 0.000 10.050 0.600 8.350 0.000 8.950 1.800 8.100 0.000 9.900 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.100 0.000 9.900 0.600 8.050 0.000 8.650 57.550
34. Lipert Felix 2012 GYMPRA Konecny 2.600 8.350 0.000 10.950 0.600 8.500 0.000 9.100 1.800 8.000 0.000 9.800 1.600 8.550 0.000 10.150 0.800 8.700 0.000 9.500 0.000 8.050 0.000 8.050 57.550
36. Polášek Tomáš 2010 Gymnastika Zlín Vyoral David 1.900 8.400 0.000 10.300 0.000 9.150 0.000 9.150 1.200 8.250 0.000 9.450 1.600 9.050 0.000 10.650 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.750 0.000 8.750 57.450
37. Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 2.400 7.400 0.000 9.800 1.300 7.250 0.000 8.550 1.200 8.600 0.000 9.800 1.600 8.750 0.000 10.350 1.900 8.000 0.000 9.900 0.600 8.300 0.000 8.900 57.300
38. Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 2.800 8.000 0.000 10.800 0.000 8.500 0.000 8.500 1.800 7.050 0.000 8.850 1.600 8.750 0.000 10.350 2.000 7.600 0.000 9.600 0.600 8.500 0.000 9.100 57.200
39. Marcoň Tomáš 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko 2.500 7.600 0.000 10.100 0.600 8.600 0.000 9.200 1.300 7.950 0.000 9.250 1.600 8.900 0.000 10.500 1.800 7.500 0.000 9.300 0.600 8.100 0.000 8.700 57.050
39. Krajíček Jaroslav 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk 1.800 8.750 0.000 10.550 0.600 8.800 0.000 9.400 1.200 8.000 0.000 9.200 1.600 8.700 0.000 10.300 0.600 8.250 0.000 8.850 0.000 8.750 0.000 8.750 57.050
41. Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek 2.400 8.500 0.000 10.900 0.000 8.550 0.000 8.550 1.200 8.050 0.000 9.250 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.750 0.000 8.750 56.850
42. Javorský Václav 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš 2.500 7.950 0.000 10.450 0.000 8.350 0.000 8.350 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 8.550 0.000 8.550 56.600
42. Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský 2.700 7.050 0.000 9.750 0.000 8.150 0.000 8.150 1.200 8.450 0.000 9.650 1.600 9.050 0.000 10.650 0.600 8.550 0.000 9.150 0.600 8.650 0.000 9.250 56.600
44. Žouželka Václav 2010 GK Šumperk Smékal 2.500 8.250 0.000 10.750 0.000 7.900 0.000 7.900 1.200 8.800 0.000 10.000 1.600 8.650 0.000 10.250 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.750 56.400
45. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 2.500 8.150 0.000 10.650 0.000 8.250 0.000 8.250 1.200 8.550 0.000 9.750 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.300 0.000 8.300 56.300
45. Sixta Radim 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš 2.500 8.400 0.000 10.900 0.600 8.000 0.000 8.600 1.200 7.500 0.000 8.700 1.600 8.800 0.000 10.400 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.900 0.000 8.900 56.300
47. Fryč Pavel 2010 T.J. Sokol Bučovice Vejmola 2.100 7.800 0.000 9.900 0.600 8.950 0.000 9.550 1.200 8.750 0.000 9.950 1.600 8.550 0.000 10.150 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 8.000 0.000 8.000 56.250
48. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.800 7.900 0.000 9.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 8.900 0.000 9.500 1.600 8.150 0.000 9.750 1.200 8.800 0.000 10.000 0.600 7.800 0.000 8.400 56.050
49. Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš 1.800 8.450 0.000 10.250 0.000 8.850 0.000 8.850 1.200 7.800 0.000 9.000 1.600 8.650 0.000 10.250 0.600 8.650 0.000 9.250 0.000 8.400 0.000 8.400 56.000
50. Srnec Filip 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra 1.800 8.600 0.000 10.400 0.000 9.050 0.000 9.050 1.200 6.950 0.000 8.150 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 55.700
51. Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 1.900 8.100 0.000 10.000 0.000 8.700 0.000 8.700 1.200 8.050 0.000 9.250 1.600 8.350 0.000 9.950 0.600 8.400 0.000 9.000 0.600 8.150 0.000 8.750 55.650
52. Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 1.800 8.400 0.000 10.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.600 8.250 0.000 8.850 1.600 8.550 0.000 10.150 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.550 0.000 8.550 55.350
53. Čuport Benjamín 2010 KSG Znojmo Kostik a kol. 2.400 8.100 0.000 10.500 0.000 8.150 0.000 8.150 1.200 7.750 0.000 8.950 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.850 0.000 9.450 0.000 8.300 0.000 8.300 55.350
54. Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely 2.000 8.650 0.000 10.650 0.000 8.500 0.000 8.500 1.200 8.200 0.000 9.400 1.600 8.250 0.000 9.850 0.600 8.250 0.000 8.850 0.000 8.000 0.000 8.000 55.250
55. Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša 2.500 7.300 0.000 9.800 0.000 8.700 0.000 8.700 1.200 7.050 0.000 8.250 1.600 8.650 0.000 10.250 0.600 8.200 0.000 8.800 0.600 8.750 0.000 9.350 55.150
56. Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 2.400 7.550 0.000 9.950 0.000 8.600 0.000 8.600 0.600 7.950 0.000 8.550 1.600 9.100 0.000 10.700 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 8.200 0.000 8.200 54.950
57. Maxa Jan 2010 Merkur ČB Stráský 2.600 6.700 0.000 9.300 0.000 8.500 0.000 8.500 1.200 8.400 0.000 9.600 1.600 8.500 0.000 10.100 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.400 0.000 8.400 54.700
58. Kaděra Šimon 2011 GK Vítkovice Kopec 1.800 8.150 0.000 9.950 0.600 8.550 0.000 9.150 1.200 8.250 0.000 9.450 1.600 8.000 0.000 9.600 0.600 7.150 0.000 7.750 0.000 8.400 0.000 8.400 54.300
59. Pavlíček Daniel 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 1.200 8.350 0.000 9.550 0.000 8.850 0.000 8.850 0.600 8.450 0.000 9.050 1.000 7.750 0.000 8.750 1.200 8.650 0.000 9.850 0.000 8.100 0.000 8.100 54.150
60. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.800 7.800 0.000 9.600 0.600 8.600 0.000 9.200 0.600 8.500 0.000 9.100 1.000 7.700 0.000 8.700 0.600 7.750 0.000 8.350 0.000 8.550 0.000 8.550 53.500
61. Krátký Robin 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 1.800 7.200 0.000 9.000 0.000 8.950 0.000 8.950 0.600 8.150 0.000 8.750 1.600 8.100 0.000 9.700 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 7.750 0.000 7.750 53.300
62. Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 2.400 7.400 0.000 9.800 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.350 0.000 7.350 1.600 8.700 0.000 10.300 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 8.200 0.000 8.200 53.000
63. Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek 1.900 8.150 0.000 10.050 0.000 8.000 0.000 8.000 0.600 7.450 0.000 8.050 1.600 8.250 0.000 9.850 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 7.850 0.000 7.850 52.750
64. Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 2.400 7.600 0.000 10.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.650 0.000 8.650 1.000 7.700 0.000 8.700 0.600 8.450 0.000 9.050 0.000 7.900 0.000 7.900 52.600
65. Pilař Denis 2011 KSG Znojmo Kostik a kol. 1.800 8.550 0.000 10.350 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 7.750 0.000 8.350 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 6.900 0.000 7.500 0.000 7.400 0.000 7.400 52.350
66. Polák Vít 2010 SK UP Olomouc Jiří Buben 1.800 7.900 0.000 9.700 0.600 8.250 0.000 8.850 1.200 7.600 0.000 8.800 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 7.400 2.000 6.000 0.000 8.200 0.000 8.200 51.450
67. Pelcl Ondřej 2010 SK UP Olomouc Konečný Zapletalová 1.300 8.500 0.000 9.800 0.000 8.250 0.000 8.250 1.200 7.750 0.000 8.950 1.600 8.650 0.000 10.250 0.000 8.100 2.000 6.100 0.000 7.950 0.000 7.950 51.300
68. Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 1.800 7.950 0.000 9.750 0.000 8.200 0.000 8.200 0.600 7.400 0.000 8.000 1.600 8.150 0.000 9.750 0.600 7.450 0.000 8.050 0.000 7.500 0.000 7.500 51.250
69. Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Stráský 0.600 6.500 0.000 7.100 0.000 8.100 0.000 8.100 1.200 8.000 0.000 9.200 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 7.750 0.000 8.350 0.000 8.450 0.000 8.450 51.100
70. Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Z. Kryl 1.800 8.300 0.000 10.100 0.000 8.250 0.000 8.250 1.200 7.550 0.000 8.750 1.600 8.000 0.000 9.600 0.600 8.050 2.000 6.650 0.000 7.300 0.000 7.300 50.650
71. Blecha Mikuláš 2012 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 1.200 8.000 0.000 9.200 0.000 7.800 0.000 7.800 0.600 7.300 0.000 7.900 1.000 7.900 0.000 8.900 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 7.050 0.000 7.050 49.600
72. Vančura Martin 2012 KSG Znojmo Kostik a kol. 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 8.250 0.000 8.250 0.600 7.000 0.000 7.600 1.600 7.850 0.000 9.450 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 7.250 0.000 7.250 49.300
73. Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Tatíčková 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.250 0.000 8.250 1.200 6.950 0.000 8.150 1.000 6.900 0.000 7.900 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 9.400 3.000 6.400 48.100
74. Bednařík Adam 2011 Gymnastika Zlín 2.100 8.300 0.000 10.400 0.000 8.800 0.000 8.800 0.600 7.450 0.000 8.050 1.600 8.850 0.000 10.450 0.600 8.150 2.000 6.750 0.000 6.000 5.000 1.000 45.450

zpět na detail závodu