Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Baby Gym Cup

 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

I. mini 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.500 0.000 12.100 2.300 8.800 0.000 11.100 23.200
2. Macháčková Kateřina 2012 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 9.150 0.000 11.850 2.400 8.850 0.000 11.250 23.100
3. Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.050 0.000 11.650 2.300 9.050 0.000 11.350 23.000
4. Sítková Dorota 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.150 0.000 11.750 2.300 8.600 0.000 10.900 22.650
5. Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.850 0.000 11.450 2.300 8.850 0.000 11.150 22.600
6. Dobřecká Tereza 2012 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.850 0.000 11.550 2.300 8.700 0.000 11.000 22.550
6. Svobodová Ivana 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.250 0.000 11.850 2.500 8.200 0.000 10.700 22.550
8. Vanduchová Elen 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.250 0.000 11.850 2.500 8.150 0.000 10.650 22.500
9. Sirůčková Barbora 2012 TJ Loko Pardubice z.s. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.500 0.000 11.100 2.400 8.800 0.000 11.200 22.300
10. Pernicová Anežka 2012 TJ Sokol Vsetín Hladký 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.850 0.000 11.550 2.400 8.250 0.000 10.650 22.200
10. Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.650 0.000 11.250 2.300 8.650 0.000 10.950 22.200
12. Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.550 0.000 11.150 2.400 8.550 0.000 10.950 22.100
13. Vydrová Daniela 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.650 0.000 11.250 2.300 8.450 0.000 10.750 22.000
14. Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.750 0.000 11.450 1.900 8.350 0.000 10.250 21.700
15. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.050 0.000 11.650 1.800 8.050 0.000 9.850 21.500
16. Augustinová Tereza 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.550 0.000 11.050 2.400 7.800 0.000 10.200 21.250
17. Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Marčáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.700 0.000 11.400 1.900 7.250 0.000 9.150 20.550
18. Vodvárková Tereza 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.800 0.000 10.300 2.300 7.900 0.000 10.200 20.500
19. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.700 0.000 11.200 1.800 7.400 0.000 9.200 20.400
20. Ďulíková Klaudie 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.300 0.000 10.800 2.400 7.100 0.000 9.500 20.300
21. Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.950 0.000 9.750 2.500 7.750 0.000 10.250 20.000
22. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.800 0.000 10.300 1.800 7.100 0.000 8.900 19.200
23. Ireinová Jana 2012 GK Vítkovice Rychtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.400 0.000 9.900 2.400 6.850 0.000 9.250 19.150
24. Husariková Agáta 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.050 0.000 10.550 1.300 7.000 0.000 8.300 18.850
25. Proroková Anna 2012 GK Vítkovice Rychtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.600 0.000 10.100 1.900 6.300 0.000 8.200 18.300

zpět na detail závodu