Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Gymnastické naděje

 9.3.2019
 pořadatel: Uherský Ostroh
Stáhnout výsledky

2. kategorie PŘÍPRAVKA

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.150 0.000 19.150 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.500 0.000 12.500 44.350
2. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.950 0.000 18.950 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.700 0.000 12.700 44.200
3. Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.700 0.000 18.700 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.350 0.000 12.350 43.850
4. Vanduchová Elen 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.800 0.000 18.800 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.400 0.000 12.400 43.400
5. Mikošková Anna 2012 TJ Ostrožská Nová Ves 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 9.100 0.000 19.100 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 8.500 0.000 12.500 43.300
6. Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.650 0.000 18.650 3.500 8.000 0.000 11.500 4.000 8.700 0.000 12.700 42.850
7. Prchlíková Sabina 2012 TJ Ostrožská Nová Ves 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.900 0.000 18.900 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 8.650 0.000 12.650 42.750
8. Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 4.000 6.900 0.000 10.900 4.000 8.550 0.000 12.550 41.950
9. Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.250 0.000 18.250 4.000 6.900 0.000 10.900 4.000 8.000 0.000 12.000 41.150
10. Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 4.000 6.100 0.000 10.100 4.000 7.850 0.000 11.850 40.450
11. Vydrová Daniela 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.900 0.000 18.900 4.000 7.300 0.000 11.300 3.500 8.600 2.000 10.100 40.300
12. Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.950 0.000 17.950 3.500 6.900 0.000 10.400 4.000 7.750 0.000 11.750 40.100
13. Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 3.000 6.700 0.000 9.700 4.000 8.200 0.000 12.200 40.000
14. Krumlová Anežka 2012 TJ Sokol Zlín Zeťková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.500 0.000 18.500 4.000 7.600 0.000 11.600 3.500 8.000 2.000 9.500 39.600
15. Pernicová Anežka 2012 T.J. Sokol Vsetín Hladký 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.850 0.000 18.850 4.000 5.100 0.000 9.100 4.000 7.550 0.000 11.550 39.500
16. Vodvárková Tereza 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.900 0.000 17.900 3.100 6.900 0.000 10.000 3.500 7.650 2.000 9.150 37.050
17. Nečasová Gabriela 2012 ŠK Uherský Ostroh Riedlová, Vávrová 0.000 0.000 0.000 0.000 7.000 4.350 0.000 11.350 3.000 6.200 0.000 9.200 3.500 7.950 2.000 9.450 30.000

zpět na detail závodu