Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Bedřichovský ježek

 27.4.2019
 pořadatel: Jihlava
Stáhnout výsledky

kat.I. - mimi nar. 2013 a mladší

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I 3.000 9.600 0.000 12.600 3.000 9.400 0.000 12.400 25.000
2. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 9.300 0.000 12.300 24.450
3. Přikrylová Valentýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Měšťanová 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 9.050 0.000 12.050 24.350
4. Blažková Timea 2013 T.J. Sokol Brno I 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.300 0.000 12.300 24.250
5. Štursová Rosali 2013 T.J. Sokol Brno I 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 9.050 0.000 12.050 24.000
6. Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 9.100 0.000 12.100 23.800
7. Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 8.450 0.000 11.450 23.550
8. Jindrová Ella 2013 T.J. Sokol Brno I 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 8.900 0.000 11.900 23.500
8. Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 8.850 0.000 11.850 23.500
10. Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 8.400 0.000 11.400 22.850
11. Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.200 0.000 11.200 22.600
12. Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.000 8.750 0.000 11.750 2.000 8.650 0.000 10.650 22.400
13. Schindlerová Milena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 7.850 0.000 10.850 22.200
14. Hundáková Sára 2013 T.J. Sokol Pardubice I Lepič 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 7.400 0.000 10.400 22.100
15. Toczko Natálie 2014 KSG Rosice Christová, Toczko 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 8.000 0.000 11.000 21.050
16. Blanková Marcela 2013 KSG Rosice Christová, Toczko 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 7.250 0.000 10.250 20.700
17. Vašínová Denisa 2013 KSG Rosice Christová, Toczko 3.000 6.550 0.000 9.550 3.000 7.000 0.000 10.000 19.550
18. Prokopová Zuzana 2014 KSG Rosice Christová, Toczko 3.000 6.450 0.000 9.450 2.000 7.200 0.000 9.200 18.650
19. Kraclová Daniela 2014 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 2.000 6.800 0.000 8.800 3.000 6.550 0.000 9.550 18.350
19. Němcová Michaela 2013 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 2.000 6.850 0.000 8.850 3.000 6.500 0.000 9.500 18.350
21. Wawrzaczová Lucie 2013 T.J. Sokol Pardubice I Lepič 2.000 6.250 0.000 8.250 2.000 5.100 0.000 7.100 15.350

zpět na detail závodu