Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Bedřichovský ježek

 27.4.2019
 pořadatel: Jihlava
Stáhnout výsledky

kat. II. - nar. 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.700 8.750 0.000 11.450 2.700 8.800 0.000 11.500 22.950
2. Malinová Klaudie 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.800 8.600 0.000 11.400 2.700 8.800 0.000 11.500 22.900
3. Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.700 8.850 0.000 11.550 2.500 8.250 0.000 10.750 22.300
4. Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.600 8.450 0.000 11.050 2.600 8.500 0.000 11.100 22.150
5. Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.700 8.350 0.000 11.050 2.600 7.900 0.000 10.500 21.550
6. Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.800 6.400 0.000 9.200 2.700 8.250 0.000 10.950 20.150
7. Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.500 7.600 0.000 10.100 2.600 7.400 0.000 10.000 20.100
8. Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová 2.600 7.250 0.000 9.850 2.600 7.600 0.000 10.200 20.050
9. Věchetová Stella 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.200 7.700 0.000 9.900 2.000 7.800 0.000 9.800 19.700
10. Grůzová Andrea 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.600 6.700 0.000 9.300 2.600 7.600 0.000 10.200 19.500
11. Říhová Tereza 2012 T.J. Sokol Pardubice I Lepič 2.700 6.600 0.000 9.300 2.600 7.550 0.000 10.150 19.450
11. Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová 2.600 6.800 0.000 9.400 2.500 7.550 0.000 10.050 19.450
13. Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.600 6.700 0.000 9.300 2.500 7.500 0.000 10.000 19.300
14. Hubáčková Laura 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.800 7.400 0.000 10.200 2.000 6.950 0.000 8.950 19.150
15. Haklová Julie 2012 T.J. Sokol Pardubice I Lepič 2.600 6.450 0.000 9.050 2.600 6.650 0.000 9.250 18.300
16. Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková 2.600 5.350 0.000 7.950 2.600 7.550 0.000 10.150 18.100
17. Küthreiberová Lucie 2012 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 2.700 6.350 0.000 9.050 2.900 6.100 0.000 9.000 18.050
18. Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.900 6.500 0.000 9.400 2.100 6.450 0.000 8.550 17.950
19. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.600 5.800 0.000 8.400 2.500 6.250 0.000 8.750 17.150
20. Bělinová Nikol 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.600 6.850 0.000 9.450 1.900 6.850 2.000 6.750 16.200
20. Borovcová Nela 2012 T.J. Sokol Pardubice I Lepič 2.600 4.300 0.000 6.900 2.600 6.700 0.000 9.300 16.200
22. Svobodová Bára 2012 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 2.700 4.800 0.000 7.500 2.100 5.050 0.000 7.150 14.650
23. Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.600 7.350 0.000 9.950 1.600 3.250 0.300 4.550 14.500
24. Hvězdová Tereza 2012 TJ Sokol Přibyslavice kolektiv trenérů 2.700 2.700 0.000 5.400 2.900 4.900 0.000 7.800 13.200

zpět na detail závodu