Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Liberecký pohár

 19.4.2019
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

Nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 12.000 0.000 1.900 10.100 11.200 0.000 0.600 10.600 11.800 0.000 0.500 11.300 11.600 0.000 0.300 11.300 12.100 0.000 1.100 11.000 10.600 0.000 0.750 9.850 64.150
2. Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava 12.800 0.000 1.300 11.500 10.600 0.000 0.500 10.100 11.200 0.000 0.500 10.700 11.600 0.000 0.500 11.100 10.800 0.000 0.450 10.350 10.000 0.000 1.150 8.850 62.600
3. Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 12.500 0.000 2.700 9.800 11.200 0.000 1.500 9.700 11.900 0.000 1.000 10.900 11.600 0.000 0.400 11.200 12.100 0.000 2.200 9.900 10.600 0.000 1.400 9.200 60.700
4. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 12.200 0.000 2.000 10.200 10.600 0.000 0.900 9.700 11.200 0.000 0.800 10.400 11.600 0.000 0.600 11.000 10.600 0.000 1.100 9.500 10.000 0.000 1.000 9.000 59.800
5. Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 12.500 0.000 3.000 9.500 10.600 0.000 1.100 9.500 10.600 0.000 0.700 9.900 11.600 0.000 0.500 11.100 11.200 0.000 0.900 10.300 10.600 0.000 1.850 8.750 59.050
6. Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 12.900 0.000 2.000 10.900 10.600 0.000 1.500 9.100 11.200 0.000 0.800 10.400 11.600 0.000 0.500 11.100 12.100 0.000 3.150 8.950 10.600 0.000 2.250 8.350 58.800
7. Hrubý Otakar 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 12.400 0.000 2.950 9.450 10.600 0.000 1.000 9.600 10.600 0.000 1.100 9.500 11.600 0.000 0.500 11.100 11.200 0.000 1.300 9.900 10.600 0.000 1.550 9.050 58.600
8. Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer 11.300 0.000 2.100 9.200 10.600 0.000 1.100 9.500 10.600 0.000 0.600 10.000 11.600 0.000 1.000 10.600 10.600 0.000 0.750 9.850 10.000 0.000 1.400 8.600 57.750
9. Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 12.500 0.000 3.000 9.500 10.600 0.000 1.800 8.800 11.200 0.000 0.700 10.500 11.600 0.000 0.400 11.200 10.800 0.000 1.900 8.900 10.600 0.000 1.900 8.700 57.600
10. Kubata Štěpán 2011 Gymnastika Liberec Slatin 10.600 0.000 1.500 9.100 10.000 0.000 1.400 8.600 11.200 0.000 1.100 10.100 11.000 0.000 0.900 10.100 10.600 0.000 0.900 9.700 10.000 0.000 0.700 9.300 56.900
11. Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 12.700 0.000 3.600 9.100 10.600 0.000 1.900 8.700 10.600 0.000 0.800 9.800 11.600 0.000 0.800 10.800 11.800 0.000 1.900 9.900 10.600 0.000 2.150 8.450 56.750
12. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 11.800 0.000 2.600 9.200 10.000 0.000 1.400 8.600 10.600 0.000 0.600 10.000 11.600 0.000 1.600 10.000 10.600 0.000 2.300 8.300 10.600 0.000 1.850 8.750 54.850
13. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 11.200 0.000 2.600 8.600 10.600 0.000 1.100 9.500 11.200 0.000 1.200 10.000 11.600 0.000 1.600 10.000 10.600 0.000 2.700 7.900 10.000 0.000 1.950 8.050 54.050
14. Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 11.800 0.000 3.100 8.700 10.000 0.000 1.400 8.600 10.000 0.000 2.000 8.000 11.600 0.000 0.700 10.900 10.600 0.000 1.600 9.000 10.000 0.000 2.000 8.000 53.200
15. Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša 11.300 0.000 2.500 8.800 10.000 0.000 1.900 8.100 10.000 0.000 1.200 8.800 11.600 0.000 1.400 10.200 10.600 0.000 2.000 8.600 10.000 0.000 1.800 8.200 52.700
16. Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 10.600 0.000 2.600 8.000 10.000 0.000 1.500 8.500 10.000 0.000 1.100 8.900 11.000 0.000 1.500 9.500 10.600 0.000 2.700 7.900 10.000 0.000 1.500 8.500 51.300
17. Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak 11.200 0.000 3.500 7.700 10.000 0.000 2.800 7.200 10.600 0.000 1.900 8.700 11.600 0.000 1.300 10.300 10.600 0.000 2.050 8.550 10.000 0.000 1.950 8.050 50.500

zpět na detail závodu