Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 26.5.2019
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

VS1B - OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.650 0.000 17.650 72.900
2. Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.050 0.000 18.050 8.500 7.300 0.000 15.800 10.000 7.600 0.000 17.600 70.450
3. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.650 0.100 17.550 9.000 7.400 0.000 16.400 70.200
4. Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.800 0.000 17.800 9.000 6.400 0.000 15.400 69.100
5. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 5.800 0.000 14.300 10.000 6.650 0.000 16.650 68.100
5. Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.050 0.000 17.050 9.000 6.850 0.000 15.850 68.100
7. Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.500 0.000 16.500 9.000 6.400 0.000 15.400 67.950
8. Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.100 0.000 17.100 9.000 6.800 0.000 15.800 67.700
9. Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.750 0.000 16.750 8.800 5.950 0.000 14.750 67.400
10. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.550 0.000 16.550 8.500 6.950 0.000 15.450 10.000 7.100 0.000 17.100 67.150
11. Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.800 0.000 16.800 9.500 5.550 0.000 15.050 10.000 6.150 0.000 16.150 66.400
12. Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.000 0.000 17.000 8.500 6.900 0.000 15.400 9.000 6.600 0.000 15.600 65.850
13. Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.950 0.000 16.950 8.500 6.800 0.000 15.300 9.000 5.950 0.000 14.950 65.150
14. Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 5.150 0.000 15.150 8.500 7.300 0.000 15.800 9.000 7.250 0.000 16.250 65.000
15. Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 7.100 0.000 17.100 8.500 7.600 0.000 16.100 9.000 5.750 0.000 14.750 64.500
16. Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 5.050 0.000 15.050 9.000 4.950 0.000 13.950 64.150
17. Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.850 0.000 15.850 8.000 5.700 0.000 13.700 9.000 7.350 0.000 16.350 63.750
18. Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.700 0.000 16.700 8.500 5.850 0.000 14.350 9.000 6.650 0.000 15.650 63.600
19. Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.250 0.000 16.250 9.500 6.250 0.000 15.750 9.000 4.900 0.000 13.900 63.200
20. Tumpachová Zuzana 2008 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.050 0.000 17.050 8.000 4.850 0.000 12.850 9.000 5.900 0.000 14.900 62.750
21. Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.800 0.000 17.800 8.500 5.050 0.000 13.550 7.300 5.700 0.000 13.000 62.400
22. Seidlová Stella 2009 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.700 0.000 16.700 8.500 4.750 0.000 13.250 10.000 4.750 0.000 14.750 62.350
23. Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 6.950 0.000 16.950 8.500 6.050 0.000 14.550 9.000 5.200 0.000 14.200 62.250
24. Landauerová Stella 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.800 0.000 16.800 8.500 5.000 0.100 13.400 9.000 4.250 0.000 13.250 60.300
25. Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 7.050 0.000 17.050 8.500 4.350 0.000 12.850 7.500 5.550 0.000 13.050 58.400
26. Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 10.000 5.650 0.000 15.650 4.500 8.900 0.000 13.400 10.000 5.250 0.000 15.250 8.000 5.700 0.000 13.700 58.000

zpět na detail závodu