Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mimi (dvojboj)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.700 9.500 0.000 12.200 2.400 9.000 0.000 11.400 23.600
2. Kraidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova 2.500 9.100 0.000 11.600 2.500 8.870 0.000 11.367 22.967
3. Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.600 9.200 0.000 11.800 2.400 8.600 0.000 11.000 22.800
3. Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty Semelková 2.400 9.300 0.000 11.700 2.300 8.800 0.000 11.100 22.800
5. Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.500 9.200 0.000 11.700 2.400 8.670 0.000 11.067 22.767
6. Svobodová Isabela 2012 T.J. Sokol Všetaty Semelková 2.400 9.300 0.000 11.700 2.300 8.270 0.000 10.567 22.267
7. Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká 2.600 9.200 0.000 11.800 2.500 7.930 0.000 10.433 22.233
8. Hrubá Nela 2012 T.J. Sokol Všetaty Semelková 2.400 9.100 0.000 11.500 2.300 8.400 0.000 10.700 22.200
9. Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.400 9.400 0.000 11.800 2.500 7.870 0.000 10.367 22.167
10. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza 2.400 8.600 0.000 11.000 2.300 8.830 0.000 11.133 22.133
11. Sedlecká Alena 2011 T.J. Sokol Všetaty Semelková 2.400 9.100 0.000 11.500 2.300 8.200 0.000 10.500 22.000
12. Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 2.400 8.800 0.000 11.200 2.300 8.470 0.000 10.767 21.967
13. Šmejkalová Kamila 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.500 8.900 0.000 11.400 2.400 8.130 0.000 10.533 21.933
14. Berdarova Emili 2011 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova 2.500 9.400 0.000 11.900 2.400 7.500 0.000 9.900 21.800
14. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.600 8.800 0.000 11.400 2.600 7.800 0.000 10.400 21.800
16. Skudrziková Nela 2012 ZŠ Klausova Kudličková 2.500 8.900 0.000 11.400 2.400 7.900 0.000 10.300 21.700
16. Benešová Tereza 2013 TJ Jičín Lenka Karbanová 2.600 9.000 0.000 11.600 2.500 7.600 0.000 10.100 21.700
18. Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.400 8.700 0.000 11.100 2.400 8.100 0.000 10.500 21.600
19. Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 2.500 8.400 0.000 10.900 2.400 8.270 0.000 10.667 21.567
20. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová Tereza 2.400 9.200 0.000 11.600 1.800 8.100 0.000 9.900 21.500
21. Kreislová Natálka 2012 ZŠ Klausova Kudličková 2.500 9.000 0.000 11.500 2.400 7.470 0.000 9.867 21.367
22. Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.600 8.700 0.000 11.300 2.400 7.570 0.000 9.967 21.267
23. Jakubičková Melanie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.500 8.700 0.000 11.200 2.400 7.530 0.000 9.933 21.133
24. Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 2.000 8.600 0.000 10.600 2.400 7.900 0.000 10.300 20.900
25. Jakubičková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.500 8.900 0.000 11.400 2.400 7.000 0.000 9.400 20.800
26. Erberová Vanesa 2012 ZŠ Klausova Kudličková 2.500 8.500 0.000 11.000 1.900 7.400 0.000 9.300 20.300
27. Plachá Nikola 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.500 8.500 0.000 11.000 2.400 6.830 0.000 9.233 20.233
28. Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.400 8.000 0.000 10.400 2.500 7.300 0.000 9.800 20.200
29. Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.500 9.000 0.000 11.500 1.900 6.500 0.000 8.400 19.900
30. Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.400 7.500 0.000 9.900 2.500 7.400 0.000 9.900 19.800
31. Krtková Tereza 2013 KSG Litvínov R.Hochelová 2.500 7.700 0.000 10.200 2.400 6.930 0.000 9.333 19.533
32. Hřebačková Šárka 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 2.400 8.900 0.000 11.300 1.800 8.000 2.000 7.800 19.100
32. Bartoušková Ava 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 2.400 9.000 0.000 11.400 1.300 8.400 2.000 7.700 19.100
34. Tlustá Darja 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.400 7.800 0.000 10.200 1.900 6.970 0.000 8.867 19.067
35. Dufková Alice 2011 ZŠ Klausova Kudličková 2.500 8.700 0.000 11.200 1.400 6.400 0.000 7.800 19.000
36. Lysá Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová Terezka 2.400 8.500 0.000 10.900 1.800 8.230 2.000 8.033 18.933
37. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák 2.400 9.000 0.000 11.400 1.900 7.500 2.000 7.400 18.800
38. Stikova Rozalie 2012 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova 2.500 8.500 0.000 11.000 1.800 7.470 2.000 7.267 18.267

zpět na detail závodu