Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

sportovní gymnastika žen
 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: Tělocvična ZŠ Ratibořická
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.10.2019
 elektronické výsledky
OPRAVENA STARTOVKA u MIMI popis nářadí !!!!! Startují : kategorie mimi (dvojboj lavička a prostná) - roč nar 2011 a mladší ( pokud nemají splněný VS1) ostatní kategorie čtyřboj dle rozpisu: mladší žákyně - roč. nar. 2010 a mladší, starší žákyně - roč. nar. 2007 – 2009, juniorky a ženy(jedna kat. - roč. nar. 2007 a starší, ročník 2007 si může vybrat, odpoledne Veteraniáda na ženském nářadí - dvojboj dle výběru -kat A nebo B roč. 1999 a starší V případě, že nejste registrováni v GIS, napište na email sotolova.lenka.gym@gmail.com Prostná na pružinovém páse Diony 17m Hudby pro závod prosím zaslat na email: sotolova.lenka.gym@gmail.com !!!

Seznam přihlášek

mimi (dvojboj) (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
3 Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
4 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
5 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
6 Šmejkalová Kamila 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
7 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
8 Berdarova Emili 2011 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova
9 Kraidlova Ester 2011 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova
10 Stikova Rozalie 2012 Gym Dobřichovice Mrázová, Kudlickova
11 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
12 Cipryanová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
13 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
14 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
15 Tlustá Darja 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
16 Jonášová Alžběta 2012 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
17 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
18 Dufková Alice 2011 individuální členové Kudličková
19 Kreislová Natálka 2012 individuální členové Kudličková
20 Erberová Vanesa 2012 individuální členové Kudličková
21 Skudrziková Nela 2012 individuální členové Kudličková
22 Krtková Tereza 2013 KSG Litvínov R.Hochelová
23 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
24 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
25 Hřebačková Šárka 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
26 Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
27 Lysá Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová Terezka
28 Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza
29 Bartousková Ava 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
30 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová Tereza
31 Hrubá Nela 2012 T.J. Sokol Všetaty Semelková
32 Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty
33 Sedlecká Alena 2011 T.J. Sokol Všetaty
34 Svobodová Isabela 2012 T.J. Sokol Všetaty
35 Benešová Tereza 2013 TJ Jičín Lenka Karbanová
36 Jakubičková Melanie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
37 Jakubičková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
38 Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š
39 Plachá Nikola 2011 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š

mladší žákyně (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Polák, Poláková
9 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová
10 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
11 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
12 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
13 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudličková/Mrázová
14 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
15 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
16 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
17 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
18 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
19 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
20 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
21 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
22 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
23 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
24 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
25 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
26 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova
27 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
28 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
29 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
30 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
31 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
32 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
33 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
34 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
35 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
36 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
37 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
38 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
39 Hampejsková Laura 2010 T.J. Sokol Všetaty
40 Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
41 Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
42 Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
43 Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
44 Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
45 Mikolášová Ema 2010 TJ Jičín Lenka Karbanová
46 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
47 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
48 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
49 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
50 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková
51 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková

starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
2 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
5 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrazova
6 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
7 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
8 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
9 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
10 Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
11 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
14 Janečková Jůlie 2009 SK Hradčany Rogozová
15 Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Rogozová
16 Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
17 Doležalová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
18 Pospíšilová Kateřina 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
19 Weisová Tereza 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
20 Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
21 Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
22 Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
23 Drusanová Valerie 2008 TJ Jičín Benešová
24 Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová
25 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
26 Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová
27 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
28 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
29 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
30 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
31 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
32 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
33 Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková

juniorky a ženy (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
9 Eklová Karolina 2005 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
10 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
11 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
15 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
16 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

Veteraniáda kat A (1999 a starší)

Veteraniáda kat B (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Gabriela 1976 GK Vítkovice
2 Oravcová Ludmila 1978 Spartak Trutnov
3 Hellingerová Karla 1976 Spartak Trutnov
4 Škvorová Jana 1968 T.J. Sokol Praha Dejvice I.
5 Jaromíra Samšeňáková 1972 T.J. Sokol Vysoké Mýto
6 Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři