Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

 26.5.2019
 pořadatel: sportovní hala SFC Opava
Stáhnout výsledky

VS1B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova K+D 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.700 0.000 18.700 73.730
2. Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.470 0.000 17.470 10.000 8.830 0.000 18.830 73.370
3. Gillarová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.830 0.000 17.830 10.000 8.400 0.000 18.400 72.630
4. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 8.766 0.000 18.766 8.500 7.600 0.000 16.100 10.000 8.830 0.000 18.830 72.626
5. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.600 0.000 18.600 70.930
6. Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 10.000 8.744 0.000 18.744 10.000 6.930 0.000 16.930 10.000 7.430 0.000 17.430 70.804
7. Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 10.000 7.866 0.000 17.866 8.500 7.230 0.000 15.730 10.000 7.600 0.000 17.600 69.796
8. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 9.233 0.000 19.233 8.500 5.430 0.000 13.930 10.000 7.800 0.000 17.800 69.533
9. Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 10.000 8.444 0.000 18.444 8.500 6.130 0.000 14.630 10.000 7.970 0.000 17.970 69.444
10. Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 5.430 0.000 15.430 10.000 8.000 0.000 18.000 69.430
11. Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.000 0.000 18.000 8.000 7.370 0.000 15.370 69.170
12. Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova, Špičková 10.000 7.744 0.000 17.744 8.500 6.370 0.000 14.870 10.000 7.930 0.000 17.930 69.144
13. Zavadilová Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 10.000 7.766 0.000 17.766 10.000 4.970 0.000 14.970 10.000 7.570 0.000 17.570 68.506
14. Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A. 10.000 8.744 0.000 18.744 8.500 6.000 0.000 14.500 9.000 8.070 0.000 17.070 68.484
15. Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 8.340 0.000 18.340 10.000 4.200 0.000 14.200 10.000 6.670 0.000 16.670 68.080
16. Jurečková Aneta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 10.000 8.366 0.000 18.366 8.500 5.470 0.000 13.970 10.000 7.830 0.000 17.830 67.636
17. Vavrečková Johana 2009 SGD Špičková-Opava Bachova, Sobotíková 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 6.570 0.000 16.570 67.100
18. Volfová Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.900 0.000 16.900 8.500 5.770 0.000 14.270 10.000 6.630 0.000 16.630 66.330
19. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.544 0.000 17.544 8.500 6.200 0.000 14.700 10.000 6.200 0.000 16.200 65.944
20. Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 7.130 0.000 17.130 65.900
21. Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová 10.000 5.660 0.000 15.660 8.500 5.930 0.000 14.430 10.000 7.100 0.000 17.100 65.490
22. Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 10.000 5.900 0.000 15.900 8.500 6.130 0.000 14.630 10.000 6.130 0.000 16.130 64.190
23. Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.200 0.000 16.200 8.500 5.530 0.000 14.030 10.000 6.600 0.000 16.600 64.000
24. Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková 10.000 6.500 0.000 16.500 8.500 5.730 0.000 14.230 9.000 6.130 0.000 15.130 63.960
25. Rettová Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 5.230 0.000 15.230 9.000 6.130 0.000 15.130 63.360
26. Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 10.000 6.700 0.000 16.700 8.800 4.570 0.000 13.370 9.000 7.130 0.000 16.130 63.270
27. Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 10.000 5.900 0.000 15.900 8.500 5.270 0.000 13.770 10.000 7.330 0.000 17.330 63.200
28. Hudcová Vanesa 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 5.200 0.000 15.200 8.800 5.230 0.000 14.030 63.060
29. Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.700 0.000 16.700 7.300 5.170 0.000 12.470 10.000 5.830 0.000 15.830 63.000
30. Morchová Barbora 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá 10.000 6.866 0.000 16.866 7.800 4.570 0.000 12.370 6.500 4.970 0.000 11.470 57.436

zpět na detail závodu