Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

sportovní gymnastika žen
 26.5.2019
 pořadatel: sportovní hala SFC Opava
 adresa: Lipová 105/2, Opava 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
7 Lamichová Eliška 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
8 Lišková Ellen 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
9 Ondráčková Nikol 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
10 Poštulková Johana 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova
11 Sedlářová Agáta 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova
12 Válečková Klára 2011 SGD Špičková-Opava Heiderova
13 Malíková Klára 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
14 Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
16 Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá

VS0B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prucková Veronika 2005 GK Vítkovice Nováková, Tomášová
2 Pokorná Anežka 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Dudová Julie 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova, Bachova
4 Králová Nella 2009 SGD Špičková-Opava Heiderova
5 Králová Nora 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova
6 Píšalová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava Heiderova,kopisova
7 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS1B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
3 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
6 Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
8 Sikorová Lenka 2009 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Zavadilová Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
10 Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová
11 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
12 Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková
13 Gillarová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava Sobotíková
14 Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Heiderova, Špičková
15 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova
16 Vavrečková Johana 2009 SGD Špičková-Opava Bachova, Sobotíková
17 Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova K+D
18 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
19 Jurečková Aneta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
21 Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
22 Morchová Barbora 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
23 Rettová Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
24 Volfová Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
25 Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
26 Hudcová Vanesa 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
27 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
28 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
29 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
30 Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová

VS0 5 (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři