Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 23.2.2020
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

Ktg. 1A - roč. 2007 a starší

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.550 0.000 10.550 4.000 7.300 0.000 11.300 3.600 8.930 0.000 12.533 34.383
2. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 2.800 8.550 0.000 11.350 3.900 6.870 0.000 10.767 3.500 8.570 0.000 12.067 34.184
3. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 9.050 0.000 11.050 3.500 6.570 0.000 10.067 3.400 8.330 0.000 11.733 32.850
4. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.750 0.000 11.550 3.000 6.370 0.000 9.367 3.000 8.500 0.000 11.500 32.417
5. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.000 8.650 0.000 10.650 2.900 7.330 0.000 10.233 3.500 7.930 0.000 11.433 32.316
6. Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková,Vlasáková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.900 7.500 0.000 10.400 3.200 7.670 0.000 10.867 31.417
7. Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.900 7.370 0.000 10.267 3.100 7.130 0.300 9.933 30.650
8. Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová 2.800 8.300 0.000 11.100 3.400 4.670 0.000 8.067 2.900 8.170 0.000 11.067 30.234
9. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.650 0.000 9.650 2.900 6.600 0.000 9.500 3.000 8.070 0.000 11.067 30.217
10. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.650 0.000 9.650 3.300 6.600 0.000 9.900 3.300 7.300 0.000 10.600 30.150
11. Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková,Vlasáková 2.000 8.000 0.000 10.000 3.000 6.900 0.000 9.900 2.500 7.730 0.000 10.233 30.133
12. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.700 0.000 9.700 3.000 6.230 0.000 9.233 3.000 7.670 0.000 10.667 29.600
13. Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.900 5.600 0.000 8.500 2.500 7.770 0.000 10.267 29.417
14. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.700 6.070 0.000 8.767 3.100 7.070 0.000 10.167 28.934
15. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.250 0.000 9.250 3.000 5.900 0.000 8.900 3.000 7.670 0.000 10.667 28.817
16. Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 8.400 0.000 10.800 2.600 4.700 0.000 7.300 2.900 7.200 0.000 10.100 28.200
17. Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková,Vlasáková 2.000 7.700 0.000 9.700 2.400 5.930 0.000 8.333 3.100 7.000 0.000 10.100 28.133

zpět na detail závodu