Česká gymnastická federace

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Říčanské hvězdičky

sportovní gymnastika žen
 23.2.2020
 pořadatel: Říčany
 adresa: Centrum Na Fialce, Mánesova 2530/3a, 251 01 Říčany
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.2.2020
 elektronické výsledky
OPRAVA ROZPISU 30.1.2020 - doplnění u přeskoku 2012 A + upřesnění žákyně B = VS4 B.

Seznam přihlášek

Ktg. 1A - roč. 2007 a starší (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
3 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
4 Janků Adriana 2006 SGC Ostrava Kalmusová
5 Cibulková Veronika 2007 SGP Mohylčáková,Vlasáková
6 Halamková Barbora 2005 SGP Mohylčáková,Vlasáková
7 Luňáková Nicole 2006 SGP Mohylčáková,Vlasáková
8 Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
9 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
11 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
12 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
13 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
14 Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
15 Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
16 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Ktg. 2A - roč. 2008-2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková
5 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany Jechová
7 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
8 Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany Jechová
9 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Stejskalová Hana 2008 SG Liberec Mezeiová
11 Kudrnová Viktorie 2009 SGP Mohylčáková,Vlasáková
12 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
13 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
14 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
15 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
16 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
17 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Ktg. 3A - roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
3 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
4 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
5 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
6 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
11 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
15 Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
16 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
17 Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
18 Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
19 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
20 Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová
21 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
22 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Ktg. 4A - roč. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
2 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Poláková, Polák
3 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
4 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
7 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
8 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
9 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
11 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová
12 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
15 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
16 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
17 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Petr Matějček

Ktg. 5A - roč. 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
5 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
6 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Berková
7 Sádecká Magdaléna 2012 SG Liberec Berková
8 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Berková
9 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Berková
10 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
12 Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová,Lisá
14 Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
15 Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
16 Horníčková Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
17 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
18 Švestková Veronika 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
19 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
20 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková

Ktg. 1B - 2007 a starší (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gaždová Lucie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
2 Kostyšynová Zora 2005 individuální členové Pavlovičová
3 Petráková Anežka 2006 individuální členové Pavlovičová
4 Rejchrtová Justýna 2007 individuální členové Pavlovičová
5 Králiková Laura 2007 individuální členové Ďurčanský
6 Mazzotti Lilly 2007 individuální členové Pecinová, Budská
7 Kvapilová Bára 2007 individuální členové Brzická
8 Tobišková Kristýna 2003 individuální členové Brzická
9 Šebková Karolína 2005 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Opršalová Tereza 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková
11 Pučelíková Hana 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
12 Matějů Nikola 2006 TJ Sokol Náchod Adamu

Ktg. 2B - roč. 2008-2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
2 Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
3 Mandová Sabina 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
4 Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
5 Sedláková Lucie 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
6 Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
7 Procházková Linda 2008 Gymnastika Říčany Jechová
8 Kuchařová Karolína 2009 Gymnastika Říčany Vašutová
9 Martišová Evelína 2009 Gymnastika Říčany Vašutová
10 Fleišerová Viola 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
11 Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
12 Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
13 Šmídová Martina 2008 individuální členové Pavlovičová
14 Brandová Natálie 2009 individuální členové Pavlovičová
15 Juríková Gabriela 2009 individuální členové Ďurčanský
16 Radová Michaela 2008 individuální členové Ďurčanský
17 Tomalová Ema 2009 individuální členové Ďurčanský
18 Závodná Tamara 2009 individuální členové Brzická
19 Pacáková Adéla 2008 individuální členové Brzická
20 Hepnarová Jana 2008 individuální členové Brzická
21 Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková,Vlasáková
22 Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková,Vlasáková
23 Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
24 Maarová Eliška 2008 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
25 Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
26 Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty
27 Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
28 Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty
29 Doubravská Agáta 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
30 Janková Klára 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
31 Jeništová Kristýna 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
32 Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto
33 Marková Viktorie 2009 TJ Sokol Náchod Adamu
34 Růčková Lucie 2008 TJ Sokol Náchod Adamu

Ktg. 3B - roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
2 Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Senftová Ema 2010 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
4 Tománková Kateřina 2010 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
5 Laštovková Sofie 2010 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
6 Ludvíková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Vašutová
7 Slobodová Kamila 2010 Gymnastika Říčany Vašutová
8 Kodymová Anna 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
9 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů
10 Adamcová Sofia 2010 individuální členové Ďurčanský
11 Kline Gea 2010 individuální členové Pecinová, Budská
12 Seewald Angie 2010 individuální členové Pecinová, Budská
13 Kaničová Karin 2010 individuální členové Brzická
14 Cestrová Linda 2010 individuální členové Brzická
15 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Kalmusová
16 Plchová Sofie 2010 SGP Mohylčáková,Vlasáková
17 Vavřinová Karin 2010 SGP Mohylčáková,Vlasáková
18 Hrbáčová Izabel 2010 T.J. Sokol Kolín
19 Hampejsková Laura 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová, Semelková
20 Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
21 Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
22 Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
23 Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
24 Zelená Barbora 2010 TJ Sokol Náchod Adamu
25 Vinterová Barbora 2010 TJ Sokol Náchod Adamu
26 Kateřina Schreiberová 2010 TJ Sokol Náchod Zákravská

Ktg. 4B - roč. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
2 Kopřivová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
3 Mensová Petra 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
4 Špeldová Karolína 2011 individuální členové Pavlovičová
5 Vítková Nela 2011 individuální členové Pavlovičová
6 Vítková Týna 2011 individuální členové Pavlovičová
7 Urbanová Natali 2011 individuální členové Ďurčanský
8 Hesková Mária 2011 individuální členové Ďurčanský
9 Vrabcová Nela 2011 individuální členové Brzická
10 Holoubková Denisa 2011 T.J. Sokol Kolín Voglová Eliška
11 Kvasilová Lidmila 2011 T.J. Sokol Kolín Voglová Eliška
12 Převrátilová Nikol 2011 T.J. Sokol Kolín Voglová Eliška
13 Štepánková Jana 2011 T.J. Sokol Kolín
14 Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty Zoulová, Semelková
15 Sedlecká Alena 2011 T.J. Sokol Všetaty

Ktg. 5B - roč. 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalinová Eliška 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
2 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Mančíková Adriana 2012 Gymnastika Říčany Vašutová
5 Válková Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Vašutová
6 Pechová Magdaléna 2012 individuální členové Ďurčanský
7 Čechová Zuzana 2012 individuální členové Brzická
8 Čechová Rozálie, 2012 individuální členové Brzická
9 Vejdělková Amálie 2012 individuální členové Brzická
10 Danko Kateřina 2012 SG Liberec Berková
11 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Janouchová Michaela 2012 T.J. Sokol Kolín Voglová Eliška
13 Novotná Michaela 2012 T.J. Sokol Příbram Anna Blehová, Kateřina Šimůnková
14 Hrubá Nela 2012 T.J. Sokol Všetaty Semelková
15 Svobodová Isabela 2012 T.J. Sokol Všetaty
16 Pondělíčková Ema 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
17 Sikorová Nikol 2012 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
18 Struhařová Nala 2012 TJ Sokol Náchod Vejrková P.
19 Machová Radka 2012 TJ Sokol Náchod Vejrková P.

Ktg. 6 - roč. 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Šindelková Ela 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů
3 Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů
4 Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice kolektiv trenérů
5 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
7 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
8 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
11 Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
12 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
13 Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Záklasníková
15 Antošová Sára 2013 SG Liberec Záklasníková
16 Hanáková Nela 2013 SGC Ostrava Kalmusová
17 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
18 Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
19 Nesvadbová Sofie 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
20 Jelínková Viktorie 2013 T.J. Sokol Kolín
21 Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
22 Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
23 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová

Ktg. 7 - Mimi roč. 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocmanová Stella 2014 Gymnastika Dobříš Tereza Pechová
2 Strnadová Tereza 2014 Gymnastika Dobříš Tereza Pechová
3 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
4 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
5 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
6 Alexová Rozálie 2014 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Dolejšová Barbora 2014 SG Liberec Záklasníková
8 Vaňková Eda 2014 SG Liberec Záklasníková
9 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
10 Pivková Valentýna 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Rotterová Eliška 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
12 Formánková Teodora 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
15 Pochmanová Agáta 2014 T.J. Sokol Všetaty
16 Graczová Adéla 2014 T.J. Sokol Všetaty

Ktg. 8 - Mimi roč. 2015 a mladší (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Junkerová Kristýna 2015 Gymnastika Dobříš Tereza Pechová
2 Krchová Anna 2015 Gymnastika Dobříš Tereza Pechová
3 Senftová Stela 2015 Gymnastika Dobříš Tereza Pechová
4 Drábková Ester 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
5 Jechová Anna 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
6 Kroupová Stela 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Prellová Valerie 2015 Gymnastika Říčany Bezoušková
8 Dropová Izabela 2015 SG Liberec Záklasníková
9 Abu Assad Salma 2015 T.J. Sokol Kladno Lisá, Tatíčková, Vlčková
10 Vítová Evelína 2015 T.J. Sokol Všetaty
11 Bechyňáková Kristýna 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
12 Žlůvová Zuzana 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři