Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Říčanské hvězdičky

 23.2.2020
 pořadatel: Říčany
Stáhnout výsledky

Ktg. 2B - roč. 2008-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Procházková Linda 2008 Gymnastika Říčany Jechová 5.000 8.570 0.000 13.567 5.000 8.930 0.000 13.933 27.500
2. Pacáková Adéla 2008 Gym Jaroměř Brzická 5.000 7.830 0.000 12.833 5.000 9.100 0.000 14.100 26.933
3. Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 8.270 0.000 13.267 26.767
4. Hepnarová Jana 2008 Gym Jaroměř Brzická 5.000 8.170 0.000 13.167 5.000 8.430 0.000 13.433 26.600
5. Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 8.000 0.000 13.000 26.467
6. Kuchařová Karolína 2009 Gymnastika Říčany Vašutová 4.000 9.100 0.000 13.100 5.000 8.330 0.000 13.333 26.433
7. Sedláková Lucie 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 7.400 0.000 12.400 5.000 8.530 0.000 13.533 25.933
8. Špindlerová Nela 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 7.530 0.000 12.533 5.000 8.130 0.000 13.133 25.666
9. Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 7.730 0.000 12.733 25.600
10. Růčková Lucie 2008 TJ Sokol Náchod Adamu 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 7.630 0.000 12.633 25.533
11. Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 7.330 0.000 12.333 5.000 8.170 0.000 13.167 25.500
12. Halamková Eliška 2008 SGP Mohylčáková,Vlasáková 5.000 7.330 0.000 12.333 5.000 8.000 0.000 13.000 25.333
13. Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 6.870 0.000 11.867 5.000 8.170 0.000 13.167 25.034
14. Radová Michaela 2008 SVČ Rožnov pod Radhoštěm Ďurčanský 4.500 7.130 0.000 11.633 5.000 8.400 0.000 13.400 25.033
14. Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 7.530 0.000 12.533 25.033
16. Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty 3.500 8.170 0.000 11.667 5.000 8.270 0.000 13.267 24.934
17. Valášková Jana 2008 SGP Mohylčáková,Vlasáková 4.000 7.800 0.000 11.800 5.000 8.070 0.000 13.067 24.867
18. Hošková Hana 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 6.800 0.000 11.800 5.000 8.030 0.000 13.033 24.833
19. Šmídová Martina 2008 SK PLHOV - NÁCHOD,z.s. Pavlovičová 3.000 8.630 0.000 11.633 5.000 8.100 0.000 13.100 24.733
20. Marková Viktorie 2009 TJ Sokol Náchod Adamu 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 7.600 0.000 11.600 24.100
21. Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 4.500 7.300 0.000 11.800 5.000 7.170 0.000 12.167 23.967
22. Fleišerová Viola 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.500 7.630 0.000 11.133 5.000 7.530 0.000 12.533 23.666
23. Martišová Evelína 2009 Gymnastika Říčany Vašutová 4.000 8.470 0.000 12.467 3.000 8.070 0.000 11.067 23.534
24. Mandová Sabina 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 5.000 6.600 0.000 11.600 4.000 7.830 0.000 11.833 23.433
25. Doubravská Agáta 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.500 7.500 0.500 11.500 4.000 7.600 0.000 11.600 23.100
26. Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.500 7.500 0.000 11.000 5.000 7.000 0.000 12.000 23.000
27. Juríková Gabriela 2009 SVČ Rožnov pod Radhoštěm Ďurčanský 4.500 7.100 0.000 11.600 4.000 6.700 0.000 10.700 22.300
28. Tomalová Ema 2009 Gymnastika Kelčov Ďurčanský 4.500 6.770 0.000 11.267 4.000 6.900 0.000 10.900 22.167
29. Jeništová Kristýna 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 5.000 6.170 0.000 11.167 4.000 6.570 0.000 10.567 21.734
30. Maarová Eliška 2008 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 4.500 6.630 0.000 11.133 4.000 6.570 0.000 10.567 21.700
31. Brandová Natálie 2009 SK PLHOV - NÁCHOD,z.s. Pavlovičová 3.500 7.270 0.000 10.767 4.000 6.530 0.000 10.533 21.300

zpět na detail závodu