Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň 1
Stáhnout výsledky

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 8.850 0.000 10.850 3.200 8.250 0.000 11.450 3.600 8.350 0.000 11.950 3.500 8.250 0.000 11.750 46.000
2. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 9.250 0.000 11.250 3.000 8.000 0.000 11.000 3.800 8.450 0.000 12.250 3.400 8.100 0.000 11.500 46.000
3. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.800 8.350 0.000 11.150 2.900 8.150 0.000 11.050 3.700 7.000 0.000 10.700 3.700 7.500 0.000 11.200 44.100
4. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.950 0.000 10.950 3.200 7.850 0.000 11.050 4.100 6.600 0.000 10.700 3.600 7.600 0.000 11.200 43.900
5. Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.900 7.500 0.000 10.400 3.600 6.500 0.000 10.100 3.300 7.550 0.000 10.850 42.250
6. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.700 0.000 11.500 3.000 5.150 0.000 8.150 3.900 7.550 0.100 11.350 3.600 7.600 0.000 11.200 42.200
7. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 8.200 0.000 11.700 3.000 6.850 0.000 9.850 3.500 5.750 0.000 9.250 3.600 7.650 0.000 11.250 42.050
8. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.400 6.100 0.000 8.500 3.400 7.750 0.000 11.150 3.000 7.750 0.000 10.750 41.900
9. Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.400 6.900 0.000 9.300 3.200 6.300 0.000 9.500 3.000 7.650 0.000 10.650 40.650
10. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 7.800 0.000 10.600 2.900 7.350 0.000 10.250 3.000 6.050 0.000 9.050 3.200 7.400 0.000 10.600 40.500
11. Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.800 7.600 0.000 10.400 2.200 7.050 0.000 9.250 2.600 7.500 0.000 10.100 3.200 7.250 0.000 10.450 40.200
12. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.300 6.300 0.000 8.600 2.600 6.900 0.000 9.500 3.000 7.750 0.000 10.750 40.050
13. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 2.000 9.400 0.000 11.400 2.900 5.250 0.000 8.150 3.300 6.300 0.000 9.600 3.100 7.750 0.000 10.850 40.000
14. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.800 8.900 0.000 11.700 2.800 5.900 0.000 8.700 3.400 4.900 0.000 8.300 3.300 7.700 0.000 11.000 39.700
15. Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.500 0.000 11.300 2.300 5.200 0.000 7.500 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 7.350 0.000 10.350 39.250
16. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.350 0.000 10.350 2.300 6.850 0.000 9.150 2.700 6.200 0.000 8.900 3.200 7.250 0.000 10.450 38.850
16. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.750 0.000 10.750 2.300 5.850 0.000 8.150 2.600 7.050 0.000 9.650 3.000 7.300 0.000 10.300 38.850
18. Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová 2.000 9.400 0.000 11.400 3.000 7.150 0.000 10.150 2.800 5.700 2.000 6.500 3.000 7.500 0.000 10.500 38.550
19. Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.250 0.000 11.050 2.200 5.800 2.000 6.000 3.300 6.950 0.000 10.250 3.100 7.800 0.000 10.900 38.200
20. Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.200 6.450 0.000 8.650 3.000 6.100 0.000 9.100 3.100 7.050 0.000 10.150 38.000
21. Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.200 6.000 0.000 8.200 2.600 6.450 0.000 9.050 3.000 6.850 0.000 9.850 37.750
22. Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 7.500 0.000 9.500 2.800 6.250 0.000 9.050 3.500 5.050 0.000 8.550 3.300 6.500 0.000 9.800 36.900
23. Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.400 0.000 11.200 2.100 6.250 2.000 6.350 3.100 5.600 0.000 8.700 2.800 7.600 0.000 10.400 36.650
24. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.800 3.850 0.000 6.650 2.800 6.000 0.100 8.700 2.900 7.000 0.000 9.900 36.500
24. Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.200 6.250 0.000 8.450 2.400 6.100 0.000 8.500 2.400 6.950 0.000 9.350 36.500
26. Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.200 4.750 0.000 6.950 3.000 6.250 0.000 9.250 3.100 6.200 0.000 9.300 35.600
27. Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.200 5.200 0.000 7.400 2.600 5.350 0.000 7.950 2.900 6.700 0.000 9.600 35.400
28. Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.200 4.700 0.000 6.900 2.700 6.600 0.000 9.300 3.000 5.750 0.000 8.750 35.200
29. Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 9.400 0.000 11.400 2.200 5.450 0.000 7.650 2.000 3.950 0.000 5.950 2.900 7.100 0.000 10.000 35.000
30. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.100 6.700 2.000 6.800 2.200 4.750 0.000 6.950 2.900 7.500 0.000 10.400 34.950
31. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.300 2.250 0.000 4.550 3.200 6.100 0.100 9.200 2.800 7.350 0.000 10.150 34.750
32. Novotná Viola 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 5.400 4.000 2.900 3.600 7.150 0.000 10.750 3.100 7.150 0.000 10.250 34.500
33. Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.200 5.400 0.000 7.600 2.300 5.050 0.000 7.350 2.700 7.200 2.000 7.900 33.100
34. Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.600 6.100 2.000 5.700 2.300 5.950 2.000 6.250 2.900 6.900 0.000 9.800 31.850
35. Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 6.750 4.000 4.250 2.500 3.950 0.000 6.450 2.900 6.050 0.000 8.950 29.700
36. Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.200 5.400 0.000 7.600 2.200 1.000 2.000 1.200 1.900 7.200 0.000 9.100 28.350
37. Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.600 4.600 2.000 4.200 2.700 4.400 2.000 5.100 1.900 5.350 0.000 7.250 26.450
38. Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.000 8.000 0.000 10.000 1.600 4.450 2.000 4.050 1.500 7.250 5.000 3.750 2.900 5.250 0.000 8.150 25.950
39. Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.000 8.550 0.300 10.250 1.500 4.200 4.000 1.700 0.200 7.150 8.500 0.000 2.300 4.300 0.300 6.300 18.250
Por. Jmeno nar TJ trener

zpět na detail závodu