Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

sportovní gymnastika žen
 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň 1
 adresa: TJ Sokol Plzeň 1, Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.10.2019
 elektronické výsledky
Závod probíhá ve spolupráci TJ Sokol Domažlice, TJ Sokol Plzeň 1 a KSK SG Plzeňský kraj

Seznam přihlášek

STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
2 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
3 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
4 Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
5 Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
6 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
7 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
8 Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
9 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
10 Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
11 Kačerová Agáta 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
12 Kačerová Anita 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
13 Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
14 Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
15 Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová
16 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
17 Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
18 Novotná Viola 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
19 Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
20 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
21 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
22 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
23 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
24 Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
25 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
26 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
27 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
28 Shetelya Kristina 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
29 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
30 Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
31 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
32 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
33 Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
34 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
35 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
36 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
37 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
38 Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
39 Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
40 Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Trojanová
41 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
42 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
43 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková
2 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková
3 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková
4 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková
5 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
6 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
7 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
8 Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
14 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
16 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
17 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
18 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Pakošová Sára 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
19 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
20 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
21 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
22 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
23 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Veverková Madlen 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
24 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
25 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
26 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
27 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
28 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
29 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
30 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
31 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
32 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
33 TJ Sokol Kolín Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
34 TJ Sokol Kolín Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
35 TJ Sokol Kolín Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
36 TJ Sokol Kolín Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. DRUŽSTVA (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
2 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
3 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
4 Tělocvičná jednota Sokol Domažlice Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
5 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
6 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
8 Tělocvičná jednota Sokol Kampa A Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V.
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Adlerová Hana 2010 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
16 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Luláková Emílie 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Šotolová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
21 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Dlouhá Alžběta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
22 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
23 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Vojáčková Nicol 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
24 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
25 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
26 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
27 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
28 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Mertlová Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
29 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
30 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna
31 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horníčková Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
32 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
33 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
34 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
35 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
36 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
3 Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. JEDNOTL. (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Eva 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
2 Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
3 Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková
4 Čechlovská Kristýna 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková
5 Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
6 Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
7 Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
8 Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
9 Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blacká Věra 1970 T.J. Sokol Domažlice
2 Duffková Miroslava 1999 T.J. Sokol Domažlice
3 Stupková Miroslava 1977 T.J. Sokol Domažlice
4 Vytisková Martina 1989 T.J. Sokol Domažlice
5 Doležalová Kateřina 2000 T.J. Sokol Chrudim
6 Linková Simona 1966 T.J. Sokol Chrudim
7 Lisá Dominika 1996 T.J. Sokol Kladno
8 Malá Dagmar 1994 T.J. Sokol Kolín
9 Marešová Pavlína 1975 T.J. Sokol Kolín
10 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
11 Avramová Pavla 1971 T.J. Sokol Pardubice I

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři